×

Dėmesio

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 404

Dėl finansinės drausmės

Informuojame, kad Lietuvos boulingo federacijos Valdyba 2021-01-13 e-posėdžio metu patvirtino Lietuvos boulingo federacijos Finansinės drausmės taisykles:

Finaninės drausmės taisyklės

PASIŪLYMAS

Dalinamės "Affidea Lietuva“ klinika, kurioje teikiamos išplėstinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos, pasiūlymu sportininkams.

Sporto medicinos paslaugos teikiamos sporto medicinos, mokslo ir tyrimų laboratorijoje „LTeam LAB“, kuri įkurta bendradarbiaujant su Lietuvos tautiniu Olimpiniu komitetu.

Laboratoriniai tyrimai - bendradarbiaujant kartu su "Medicina practica".

LTeam LAB tyrimams ir paslaugoms taikoma -50 proc. nuolaida;

Kraujo tyrimams (mini,midi,maxi paketai) -35 proc.

Visas pasiūlymas

Registracija vyksta telefonu: 869980557, slaptažodis: SPORTAS SVEIKATA.

EYC2021_NUKELTAS

Jaunių dėmesiui!

Informuojame jog baigiasi registracijos į  EYC 2021 laikas. Dalyvių registracija vyksta iki 2021-01-08.

Atsižvelgiant į tai, prašome (visų, kurie ketina, bet apie tai nėra pranešę LBF)  el.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. kaip galima greičiau informuoti Lietuvos boulingo federaciją apie ketinimą dalyvauti EYC2021.

Numatoma, kad renginys vyks  Olandijoje, Tilburge, nuo 2021-03-24 iki 2021-04-03 dienos.

Visą informaciją galima rasti: https://eyc2021.etbfchampionships.eu/

ESBC 2021

Gerbiamų senjorų dėmesiui!!!

 

Informuojame apie paskelbtą registraciją į ESBC 2021.

Numatoma, kad renginys vyks  Vokietijoje, Berlyne, nuo 2021-06-19 iki 2021-06-27 dienos.

Visą informaciją galima rasti: https://www.esbc2021.eu/

 

Remiantis reglamentu, pirminė dalyvių ir svečių skaičiaus registracija turi būti atlikta iki 2021-01-15, o detali informaciją apie dalyvius ir svečius pateikta iki 2021-02-15.

Atsižvelgiant į tai, prašome Jūsų el.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. kaip galima greičiau informuoti Lietuvos boulingo federaciją apie savo ketinimą dalyvauti ESBC 2021.

 

LBF VALDYBOS POSĖDIS

Informuojame apie Lietuvos boulingo federacijos Valdybos 2020-11-28 d. E-posėdžio metu priimtus sprendimus ir patvirtintus dokumentus:

Protokolas

1. Lietuvos boulingo federacijos Valdybos pirmininke išrinkta LBF Valdybos narė Marija Jagnieškutė (Vaidotas Baranauskas, dėl asmeninių priežasčių, iš Lietuvos boulingo federacijos viceprezidento, Valdybos pirmininko ir Valdybos nario pareigų atsistatydino savo noru 2020-11-05).

2. Atnaujintos redakcijos Lietuvos boulingo lygos nuostatai

3. Lietuvos boulingo čempionato nuostatai

4. Lietuvos boulingo 2020-2021 m. čempionato reglamentas

5. Nuspręsta (iki nebus priimti kiti atitinkami sprendimai) atnaujinti ir leisti vykdyti aukštojo meistriškumo Lietuvos boulingo lygos 2020-2021 m. sezono varžybas, atsižvelgiant į aplinkybes ir trišalį sutarimą (boulingo centras - namų komanda - svečių komanda) bei užtikrinant būtinąsias sąlygas.

 

Dėl LBL varžybų grafiko korekcijų ir numatomų vykdyti varžybų prašome rašyti LBL komisarui el.paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Atsiževelgiant į susiklosčiusias aplinkybes, LBL komandų tarpusavio sutarimu, suderinus su LBL komisaru, bus galimas I-ojo LBL rato varžybų perkėlimas į II-ą ratą, o taip pat II-ojo rato varžybų perkėlimas ir jų žaidimas LBL varžybų I-jame rate.

 

 

Lietuvos boulingo federacijos pranešimas

Informuojame, kad  Lietuvos Respublikos Vyriausybė priėmė sprendimą nuo lapkričio 7-osios vidurnakčio iki lapkričio 29 dienos 24 valandos įvesti visoje šalyje karantiną, ko pasekoje, be kita ko, yra draudžiami visi atvirose ir uždarose erdvėse viešose vietose organizuojami komerciniai ir nekomerciniai kultūros, pramogų, sporto renginiai, šventės, mugės, festivaliai bei žmonių susibūrimai viešojoje vietoje iš anksto nustatytu laiku, išskyrus aukšto meistriškumo sporto varžybas, kai jos vyksta be žiūrovų.

Įvertinant visas aplinkybes ir turimą informaciją apie boulingo centrų ketinimus ir planus nevykdyti veiklos, informuojame, kad Lietuvos boulingo lygų (toliau – LBL) sezonas laikinai stabdomas, o varžybos - perkeliamos.

Aukštojo meistriškumo varžyboms priskiriamos LBL varžybos, numatytos sužaisti  šį savaitgalį, gali vykti jei boulingo centras sutinka priimti sportininkus ir yra abiejų komandų susitarimas/sutikimas. Nesant susitarimui/sutikimui, varžybos be jokių sankcijų ir suderinimų nukeliamos iki karantino pabaigos, t.y. oficialios LBL sezono atnaujinimo datos.

Apie ketinimą vykdyti/žaisti LBL varžybas prašome informuoti LBF Lygos komisarą el.paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

DĖL DRAUSMINĖS PRIEMONĖS TAIKYMO

Skelbiame Lietuvos boulingo lygos komisaro sprendimą dėl drausminės priemonės taikymo komandai "Judex spauda".

SPRENDIMAS

AUKŠTOJO MEISTRIŠKUMO VARŽYBOS

Informuojame, kad nuo 2020 m. spalio 28 d. 00:00 val. iki 2020 m. lapkričio 11 d. 24:00 val. vietinis karantinas įvedamas dar 8 savivaldybėse (Kauno, Klaipėdos, Vilniaus miestų, Šilalės, Širvintų, Telšių, Trakų, Vilniaus rajonų savivaldybėse).


Vyresni nei 6 metų asmenys viešosiose vietose privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

Šis reikalavimas netaikomas asmenims, kai jie sportuoja; aukšto meistriškumo sporto pratybose ar varžybose dalyvaujantiems aukšto meistriškumo sporto ir fizinio aktyvumo specialistams, aukšto meistriškumo sporto ir fizinio aktyvumo instruktoriams ir teisėjams.


Kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigose ribojamas paslaugų gavėjų ir kitų lankytojų srautas – užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. m paslaugos teikimo vietos patalpų plotas, tenkantis vienam paslaugos gavėjui arba kitam lankytojui, ir tarp personalo, paslaugų gavėjų ar kitų lankytojų užtikrinamas ne mažesnis kaip 2 metrų atstumas. Šis reikalavimas netaikomas aukšto meistriškumo sporto pratyboms.

Daugiau:
https://koronastop.lrv.lt/lt/naujienos/vietiniai-karantinai-ivedami-dar-astuoniose-savivaldybese
https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/0e1284a4143c11eb9604df942ee8e443?jfwid=8m7nck539
https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/6621e6d4182011eb9604df942ee8e443?jfwid=8m7nck539

PERKELTOS VARŽYBOS

Informuojame, kad 2020-10-18, 9:00 h, Oazė, Kaunas, turėjusios vykti Lietuvos boulingo C lygos varžybos tarp MBK ir SPA Vilnius 2 komandų (kurios LBF Valdybos sprendimu buvo perkeltos dėl COVID 19 grėsmės), komandų sutarimu, bus žaidžiamos š.m. spalio 31 d., 10 h (Oazė, Kaunas).

 

BOULINGO ŽAIDIMO TAISYKLĖS

Skelbiame Boulingo žaidimo taisykles, patvirtintas Lietuvos boulingo federacijos Valdybos 2020-10-10 posėdžio protokoliniu Nutarimu Nr. 6.

Boulingo žaidimo taisyklės

Taisyklės įsigalioja nuo jų patvirtinimo ir paskelbimo, išskyrus jų 24.1 punktą.

 

Lietuvos boulingo federacijos Valdyba.

 

 

Puslapis 1 iš 10

Pro           www.boulingokamuolys.lt