×

Dėmesio

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 404

LBČ Finalinis etapas

Jau šį sekmadienį (05.26), "O'Learys", Vilniaus Akropolyje, paaiškės šio sezono Lietuvos boulingo čempionai.

Finaliniame LBČ turnyre kiekvienos įskaitos (išskyrus Jaunių) 10 geriausių šio sezono sportininkų sužais 19-24 absoliučios įskaitos antrojo kvalifikacijos turo partijas, kurios sumuosis su LBČ I-III etapuose sužaistomis partijomis. Po 24 partijų, 4 geriausi kiekvienos įskaitos sportininkai pateks į absoliučios įskaitos pusfinalius ir finalus.

Primename, kad  LBČ finalinio turnyro tepimas bus išrenkamas burtų keliu iš likusių 6 tepimų, kurie nebuvo naudoti I-III LBČ etapuose (LBČ Reglamento 25 ir 27 p.). LBČ finalinio turnyro oficialios treniruotės metu (kuri vyks nuo 08:50 iki 09:40) žaidėjai gali išbandyti neribotą skaičių kamuolių. Po oficialios treniruotės, tačiau ne vėliau nei iki žaidimo pradžios, žaidėjas nustatytos formos boulingo kamuolių registracijos blanke/sąraše privalo palikti iki 6 kamuolių (įskaitant „Spare Ball“), su kuriais žais LBČ Finaliniame turnyre.  

Tikslus tepimas bus paskelbtas gegužės 25 d. Tepimo burtų traukimo ceremonijos laikas bus paskelbtas atskiru pranešimu.

Informuojame, kad LBČ 2024 Finalinio turnyro tepimas burtų keliu bus išrinktas ir paskelbtas gegužės 25 d., šeštadienį, 09:00, kad sportininkai, atvykstantys iš kitų miestų, turėtų laiko apsvarstyti, kuriuos kamuolius pasiimti kartu su savimi. Viso LBČ 2024 Finalinio turnyro metu takelių tepimas bus atliekamas Kegel Atlas tepimo mašina (tepalai – Kegel Prodigy). Oficiali treniruotė visiems į LBČ Finalinį turnyrą patekusiems žaidėjams vyks sekmadienį, gegužės 26 d., 08:50-09:40 val. Oficialios treniruotės takelių rezervacija ir tepimu rūpinasi LBF. Oficiali treniruotė yra įtraukta į LBČ Finalinio turnyro tvarkaraštį ir jį patekusiems žaidėjams yra nemokama. Takelių rezervacija neoficialioms treniruotėms, kaip ir praėjusiais metais, rūpinasi patys sportininkai. Dėl takelių tepimo neoficialiai treniruotei prašome kreiptis telefonu +370 655 77707. Neoficialioms treniruotėms galioja boulingo centro komercinė kaina.

ATMINTINĖ

LBČ Nuostatai

LBČ Reglamentas 

KAMUOLIŲ REGISTRACIJOS FORMA

TEPIMAS 

REZULTATAI  

Akropolis_LOGO_.jpglaisvalaikiodovanos_lt_logo.pngolearys_logo_transparent.png

Redaguota Ketvirtadienis, 06 Birželis 2024 11:35

Prisijunkite, jei norite palikti komentarą.

Pro