×

Dėmesio

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 404

LBF VALDYBOS POSĖDIS

Informuojame apie Lietuvos boulingo federacijos Valdybos 2020-11-28 d. E-posėdžio metu priimtus sprendimus ir patvirtintus dokumentus:

Protokolas

1. Lietuvos boulingo federacijos Valdybos pirmininke išrinkta LBF Valdybos narė Marija Jagnieškutė (Vaidotas Baranauskas, dėl asmeninių priežasčių, iš Lietuvos boulingo federacijos viceprezidento, Valdybos pirmininko ir Valdybos nario pareigų atsistatydino savo noru 2020-11-05).

2. Atnaujintos redakcijos Lietuvos boulingo lygos nuostatai

3. Lietuvos boulingo čempionato nuostatai

4. Lietuvos boulingo 2020-2021 m. čempionato reglamentas

5. Nuspręsta (iki nebus priimti kiti atitinkami sprendimai) atnaujinti ir leisti vykdyti aukštojo meistriškumo Lietuvos boulingo lygos 2020-2021 m. sezono varžybas, atsižvelgiant į aplinkybes ir trišalį sutarimą (boulingo centras - namų komanda - svečių komanda) bei užtikrinant būtinąsias sąlygas.

 

Dėl LBL varžybų grafiko korekcijų ir numatomų vykdyti varžybų prašome rašyti LBL komisarui el.paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Atsiževelgiant į susiklosčiusias aplinkybes, LBL komandų tarpusavio sutarimu, suderinus su LBL komisaru, bus galimas I-ojo LBL rato varžybų perkėlimas į II-ą ratą, o taip pat II-ojo rato varžybų perkėlimas ir jų žaidimas LBL varžybų I-jame rate.

 

 

Redaguota Penktadienis, 04 Gruodis 2020 09:32

Prisijunkite, jei norite palikti komentarą.

Pro           www.boulingokamuolys.lt