×

Dėmesio

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 404

Lietuvos boulingo federacijos pranešimas

Informuojame, kad  Lietuvos Respublikos Vyriausybė priėmė sprendimą nuo lapkričio 7-osios vidurnakčio iki lapkričio 29 dienos 24 valandos įvesti visoje šalyje karantiną, ko pasekoje, be kita ko, yra draudžiami visi atvirose ir uždarose erdvėse viešose vietose organizuojami komerciniai ir nekomerciniai kultūros, pramogų, sporto renginiai, šventės, mugės, festivaliai bei žmonių susibūrimai viešojoje vietoje iš anksto nustatytu laiku, išskyrus aukšto meistriškumo sporto varžybas, kai jos vyksta be žiūrovų.

Įvertinant visas aplinkybes ir turimą informaciją apie boulingo centrų ketinimus ir planus nevykdyti veiklos, informuojame, kad Lietuvos boulingo lygų (toliau – LBL) sezonas laikinai stabdomas, o varžybos - perkeliamos.

Aukštojo meistriškumo varžyboms priskiriamos LBL varžybos, numatytos sužaisti  šį savaitgalį, gali vykti jei boulingo centras sutinka priimti sportininkus ir yra abiejų komandų susitarimas/sutikimas. Nesant susitarimui/sutikimui, varžybos be jokių sankcijų ir suderinimų nukeliamos iki karantino pabaigos, t.y. oficialios LBL sezono atnaujinimo datos.

Apie ketinimą vykdyti/žaisti LBL varžybas prašome informuoti LBF Lygos komisarą el.paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Redaguota Trečiadienis, 04 Lapkritis 2020 15:46

Prisijunkite, jei norite palikti komentarą.

Pro           www.boulingokamuolys.lt