×

Dėmesio

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 422
JUser: :_load: Unable to load user with ID: 404

PAJŪRIO TAURĖ 2018

 

 

SVARBI INFORMACIJA !!!

 

Atsižvelgiant į įskaitose užsiregistravusių žaidėjų skaičių, LBF sprendimu, koreguojamas į II kvalifikacinį etapą patenkančių dalyvių skaičius sekančiai:

 

Vyrų A įskaita

9

Vyrų B įskaita

15

Moterų įskaita

12

Senjorų įskaita

12

 

DĖMESIO !!!

Reitinginio turnyro "Pajūrio taurė 2018" Vyrų A, Vyrų B, Moterų ir Senjorų įskaitų nugalėtojams LBF skiria papildomus prizus - boulingo kamuolius.!!!

PAJŪRIO TAURĖ 2018

Maloniai visus kviečiame į pirmąjį Lietuvos asmeninio boulingo čempionato reitinginį turnyrą „Pajūrio taurė 2018“, kuris vyks š. m. rugsėjo 16 – 23 dienomis Klaipėdoje, boulingo centre „Honolulu“.

 

Ateinantį sezoną LBF Valdybos sprendimu priimti šie esminiai pakeitimai:

Vyrai rungtyniaus dviejuose A ir B įskaitose.

Vyrų A įskaitoje žaidžia sportininkai, kurių 2017-2018 m. sezono bendras vidurkis yra didesnis ar lygus 190 ir žaidėjai, kurių vidurkis mažesnis už 190, tačiau pareiškė pageidavimą dalyvauti Vyrų A įskaitoje. 

Vyrų B įskaitoje žaidžia sportininkai, kurių 2017-2018 m. sezono bendras vidurkis yra mažesnis nei 190. Sportininkai, kurių vidurkis yra didesnis nei 190, Vyrų B įskaitoje dalyvauti negali (galima išimtis sportininko prašymu ir LBF Valdybos sprendimu).

Žaidėjai, neturintys LBF licencijos, gali dalyvauti reitinginiame turnyre sumokant vienkartinį turnyro licencijos 5 eurų mokestį ir gali dalyvauti pagal žaidėjo amžių bei lytį Vyrų B įskaitoje, Moterų, Jaunių ar Senjorų įskaitose.

Lietuvos jaunių čempionas ir prizininkai nustatomi pagal užimtas vietas galutinėje 2018-2019 m. sezono reitingų lentelėje.

Į Lietuvos asmeninio boulingo čempionato Finalinį turnyrą gali patekti tik sportininkai, turintys LBF licenciją ir kurie dalyvavo ne mažiau kaip trijuose reitinginiuose turnyruose.

Į Lietuvos asmeninio boulingo čempionato Finalinį turnyrą pagal galutinę reitingo lentelę patenka:

Vyrų A ir B įskaita, Senjorų įskaita – po 15 žaidėjų;

Moterų įskaita – 11 žaidėjų.

Naujas LBČ 2018-2019m reglamentas čia

 

 

Turnyro vykdytojas – Klaipėdos boulingo klubas

Registracija priimama el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , telefonu 8 616 03253 – Daiva Perminienė.

 

 

Turnyro reglamentas  atnaujintas

Tepimo diagrama

REZULTATAI (įskaitos)

         

 

Turnyro metu siūlome apsistoti viešbutyje Amberton Klaipėda.

Specialus pasiūlymas turnyro dalyviams ir svečiams.

 

 

Lietuvos boulingo federacija

 

Redaguota Sekmadienis, 23 Rugsėjis 2018 20:31

Prisijunkite, jei norite palikti komentarą.

Pro           www.boulingokamuolys.lt