×

Dėmesio

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 404

DĖL B LYGOS VARŽYBŲ PERKĖLIMO

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Vadovaujantis Lietuvos boulingo lygos varžybų nuostatų 55 punkto b dalimi, informuojame, kad, komandų abipusiu sutarimu ir prašymu, iš 2019-11-30 į 2019-11-24 buvo perkeltos B lygos komandų Žirmūnai ir Lucky Strike varžybos.

LBL Komisaras

LBL A LYGOS KOMANDŲ DĖMESIUI

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Informuojame, kad, atsižvelgiant į technines aplinkybes ir remiantis komandos TIKSLANGAI prašymu, buvo pakeistas LBL A lygos komandos TIKSLANGAI namų tepimas (žr.: LBF interneto svetainė_Dokumentai_Lygos_LB A lygos tepimai).

LBL Komisaras

DĖL C LYGOS VARŽYBŲ PERKĖLIMO

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Vadovaudamiesi Lietuvos boulingo lygos varžybų nuostatų 55 punkto b dalimi, informuojame, kad, komandų abipusiu sutarimu ir prašymu, iš 2019-12-08 į 2019-12-01 buvo perkeltos C lygos komandų KKK ir KKK - 2 varžybos.

LBL Komisaras

AMF PASAULIO TAURĖ

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

 

Informuojame, kad 2019 m. lapkričio 16 - 24 dienomis, Indonezijoje, Palembange vyks jau 55 AMF Pasaulio taurės turnyras.

Lietuvą šiame turnyre atstovaus Rūta Ryliškienė (Vilniaus sportinio boulingo klubas) ir Donatas Lengvinas (Vilniaus sportinio boulingo klubas).

Visą informaciją apie turnyrą ir sportininkų rezultatus rasite čia: https://www.qubicaamf.com/qubicaamf-bowling-world-cup

Lietuvos boulingo federacijos pranešimas

Įvertinkite įrašą
(1 Balsas)

Informuojame, kad  Lietuvos boulingo federacijos (toliau - LBF) Valdybos sprendimu, nuo 2019-10-12 LBF generalinio sekretoriaus pareigas vykdo Tomas Čepulis.

Tuo pačiu LBF Valdybos sprendimu, T. Čepuliui pavesta eiti LBF Lygų komisaro pareigas.
LBF Lygų klausimais prašome ir toliau rašyti el.paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Kitais LBF veiklos klausimais - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tuo pačiu norime nuoširdžiai padėkoti ilgamečiui LBF Lygų komisarui Žilvinui Perminui už pasiaukojimą, atsidavimą ir nuoširdų darbą Lietuvos boulingo labui.
 
Lietuvos boulingo federacijos prezidentas Linas Sasnauskas
Lietuvos boulingo federacijos valdybos pirmininkas Vaidotas Baranauskas

Europos čempionų taurė

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

 

Spalio 21-27 dienomis Turkijoje vyks Europos čempionų taurės varžybos. Šiose varžybose teisę dalyvauti įgyja visų Europos šalių boulingo čempionai. Lietuvą atstovaus š.m. čempionas Edvinas Skarbalius ir Jūratė Palaimaitė (abu Kauno klubo "Straikas plius" nariai). Visą informaciją apie varžybų eigą galite sekti turnyro oficialioje svetainėje, varžybų organizatorių bei Lietuvos boulingo federacijos facebook puslapiuose.

Sekmės čempionams!

 

Oficiali varžybų svetainė: ECC 2019

Varžybų Facebook nuoroda: ECC 2019 on facebook

 Oficiali LBF facebook svetainė

 

 

Lietuvos Boulingo federacija   


 

Puslapis 5 iš 14

Pro           www.boulingokamuolys.lt