Lyga B

Lygos pogrupiai

Vieta Komandos pavadinimas Sužaista rungtynių Pelnyti taškai Sužaistos partijos Numušti kėgliai Vidurkis
1. Lucky Strike 3 36 72 13702 190.31
2. ŽBSK 3 36 72 13296 184.67
3. Apollo 2 3 24 72 13164 182.83
4. Vilkmergė 3 22 72 12818 178.03
5. SPA Vilnius 1 3 20 72 12851 178.49
6. Pietų Megrame 3 12 72 12713 176.57
7. STIHL 3 12 72 12435 172.71
8. Žirmūnai 3 6 72 11912 165.44
Vieta Komandos pavadinimas Sužaista rungtynių Pelnyti taškai Sužaistos partijos Numušti kėgliai Vidurkis
1. Klaipėdos Būrys 2 3 36 72 14319 198.88
2. Straikas +2 3 28 72 13237 183.85
3. Klaipėdos Būrys 1 3 24 72 13467 187.04
4. X 12 3 22 72 13840 192.22
5. Judex Spauda 3 14 72 13424 186.44
6. Amber Strike 2 2 12 48 8647 180.15
7. YIT Kausta 3 10 72 13250 184.03
8. KBK 2 8 48 8826 183.88

Rungtynių tvarkaraščiai

Kvalifikacija
Rungtynių laikas Boulingo centras Rezultatai Statusas
2017-09-24 09:00 AMERIGO Vilniuje Lucky Strike 12 : 2 Apollo 2 Rezultatai
2017-09-24 09:30 OAZĖ, Kaunas Judex Spauda 10 : 4 YIT Kausta Rezultatai
2017-09-24 10:00 APOLLO Klaipėdoje Amber Strike 2 8 : 6 Straikas +2 Rezultatai
2017-09-24 10:00 ŽIRMŪNAI Vilkmergė 4 : 10 ŽBSK Rezultatai
2017-09-24 11:00 SPA Vilnius SPA Vilnius 1 12 : 2 Žirmūnai Rezultatai
2017-09-24 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 1 6 : 8 Klaipėdos Būrys 2 Rezultatai
2017-09-24 12:00 BK Lūna STIHL 10 : 4 Pietų Megrame Rezultatai
2017-09-28 19:00 HONOLULU KBK 4 : 10 X 12 Rezultatai
2017-10-09 18:30 ŽIRMŪNAI Žirmūnai 4 : 10 Vilkmergė Rezultatai
2017-10-21 10:00 CITY boulingas Straikas +2 10 : 4 KBK Rezultatai
2017-10-28 09:00 AMERIGO Vilniuje Lucky Strike 14 : 0 STIHL Rezultatai
2017-10-28 10:00 APOLLO Vilniuje Apollo 2 10 : 4 Pietų Megrame Rezultatai
2017-10-28 10:00 CITY boulingas Straikas +2 12 : 2 X 12 Rezultatai
2017-10-28 11:00 ŽIRMŪNAI Žirmūnai 0 : 14 ŽBSK Rezultatai
2017-10-28 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 2 14 : 0 YIT Kausta Rezultatai
2017-10-29 09:00 AMERIGO Vilniuje Lucky Strike 10 : 4 Pietų Megrame Rezultatai
2017-10-29 10:00 APOLLO Vilniuje Apollo 2 12 : 2 STIHL Rezultatai
2017-10-29 11:00 SPA Vilnius SPA Vilnius 1 2 : 12 ŽBSK Rezultatai
2017-10-29 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 1 8 : 6 YIT Kausta Rezultatai
2017-10-29 15:00 HONOLULU X 12 10 : 4 Amber Strike 2 Rezultatai
2017-11-04 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 1 10 : 4 Judex Spauda Rezultatai
2017-11-05 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 2 14 : 0 Judex Spauda Rezultatai
2017-11-05 14:30 SPA Vilnius SPA Vilnius 1 6 : 8 Vilkmergė Rezultatai
2017-11-25 09:30 OAZĖ, Kaunas Pietų Megrame 0 : 0 Žirmūnai Dar neįvyko
2017-11-25 09:30 CITY boulingas Straikas +2 0 : 0 YIT Kausta Dar neįvyko
2017-11-25 10:00 ŽIRMŪNAI Vilkmergė 0 : 0 Apollo 2 Dar neįvyko
2017-11-25 10:00 OAZĖ, Kaunas Judex Spauda 0 : 0 Amber Strike 2 Dar neįvyko
2017-11-25 12:00 BK Lūna STIHL 0 : 0 SPA Vilnius 1 Dar neįvyko
2017-11-25 12:00 HONOLULU X 12 0 : 0 Klaipėdos Būrys 2 Dar neįvyko
2017-11-25 12:00 HONOLULU KBK 0 : 0 Klaipėdos Būrys 1 Dar neįvyko
2017-11-25 13:00 ŽIRMŪNAI ŽBSK 0 : 0 Lucky Strike Dar neįvyko
2017-11-26 09:30 OAZĖ, Kaunas Pietų Megrame 0 : 0 SPA Vilnius 1 Dar neįvyko
2017-11-26 09:30 CITY boulingas Straikas +2 0 : 0 Judex Spauda Dar neįvyko
2017-11-26 09:30 OAZĖ, Kaunas YIT Kausta 0 : 0 Amber Strike 2 Dar neįvyko
2017-11-26 10:00 APOLLO Vilniuje Apollo 2 0 : 0 ŽBSK Dar neįvyko
2017-11-26 11:00 ŽIRMŪNAI Vilkmergė 0 : 0 Lucky Strike Dar neįvyko
2017-11-26 12:00 BK Lūna STIHL 0 : 0 Žirmūnai Dar neįvyko
2017-11-26 12:00 HONOLULU X 12 0 : 0 Klaipėdos Būrys 1 Dar neįvyko
2017-11-26 12:00 HONOLULU KBK 0 : 0 Klaipėdos Būrys 2 Dar neįvyko
2017-12-09 09:30 OAZĖ, Kaunas Pietų Megrame 0 : 0 ŽBSK Dar neįvyko
2017-12-09 09:30 OAZĖ, Kaunas YIT Kausta 0 : 0 X 12 Dar neįvyko
2017-12-09 10:00 APOLLO Klaipėdoje Amber Strike 2 0 : 0 KBK Dar neįvyko
2017-12-09 12:00 BK Lūna STIHL 0 : 0 Vilkmergė Dar neįvyko
2017-12-09 13:00 OAZĖ, Kaunas Judex Spauda 0 : 0 X 12 Dar neįvyko
2017-12-10 09:30 OAZĖ, Kaunas Pietų Megrame 0 : 0 Vilkmergė Dar neįvyko
2017-12-16 10:00 ŽIRMŪNAI Žirmūnai 0 : 0 Apollo 2 Dar neįvyko
2017-12-16 10:00 OAZĖ, Kaunas Judex Spauda 0 : 0 KBK Dar neįvyko
2017-12-16 11:00 SPA Vilnius SPA Vilnius 1 0 : 0 Lucky Strike Dar neįvyko
2017-12-16 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 2 0 : 0 Straikas +2 Dar neįvyko
2017-12-16 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 1 0 : 0 Amber Strike 2 Dar neįvyko
2017-12-17 09:30 OAZĖ, Kaunas YIT Kausta 0 : 0 KBK Dar neįvyko
2017-12-17 10:00 APOLLO Vilniuje Apollo 2 0 : 0 SPA Vilnius 1 Dar neįvyko
2017-12-17 12:00 BK Lūna STIHL 0 : 0 ŽBSK Dar neįvyko
2017-12-17 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 2 0 : 0 Amber Strike 2 Dar neįvyko
2017-12-17 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 1 0 : 0 Straikas +2 Dar neįvyko
2017-12-17 13:00 ŽIRMŪNAI Žirmūnai 0 : 0 Lucky Strike Dar neįvyko