Reitinginis turnyras Nr. 4 - "APOLLO TAURĖ"

Turnyro etapai
Finalai
Antras kvalifikacinis etapas
Pirmas atkrintamasis etapas
Antras atkrintamasis etapas
Pusfinaliai
Pirmas kvalifikacinis etapas

Bendra turnyro statistika

Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 16 3605 225.31 50.00
2. Andrius Gasparavičius APOLONAS 14 3294 235.29 40.00
3. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 15 3383 225.53 35.00
4. Raimondas Narušis APOLONAS 13 2957 227.46 30.00
5. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 13 2968 228.31 25.00
6. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 14 3153 225.21 24.00
7. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS 13 2929 225.31 23.00
8. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 13 2840 218.46 22.00
9. Vilius Sukonas KLAIPĖDOS BK 13 2804 215.69 21.00
10. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK 12 2627 218.92 20.00
11. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 12 2611 217.58 15.00
12. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 12 2558 213.17 15.00
13. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK 12 2455 204.58 14.00
14. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 12 2428 202.33 14.00
15. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK 6 1334 222.33 13.00
16. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK 6 1297 216.17 13.00
17. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 6 1294 215.67 12.00
18. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK 6 1267 211.17 12.00
19. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 6 1260 210.00 11.00
20. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 6 1257 209.50 11.00
21. Ignas Vildžiūnas APOLONAS 6 1252 208.67 8.00
22. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS 6 1240 206.67 8.00
23. Domas Amolevičius KLAIPĖDOS BK 6 1237 206.17 8.00
24. Valdas Krukauskas NESPLITAS 6 1229 204.83 8.00
25. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 6 1207 201.17 8.00
26. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 6 1198 199.67 6.00
27. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK 6 1197 199.50 6.00
28. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK 6 1171 195.17 6.00
29. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 6 1160 193.33 6.00
30. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK 6 1153 192.17 6.00
31. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 6 1139 189.83 4.00
32. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK 6 1095 182.50 4.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Jolanta Kontvainienė BOULINGO AKADEMIJA 14 2757 196.93 50.00
2. Violeta Musteikienė APOLONAS 15 2894 192.93 40.00
3. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 14 2671 190.79 35.00
4. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 13 2479 190.69 30.00
5. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK 13 2365 181.92 25.00
6. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 13 2362 181.69 24.00
7. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 12 2175 181.25 23.00
8. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 12 2158 179.83 22.00
9. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 12 2147 178.92 21.00
10. Kristina Čenytė APOLONAS 12 2111 175.92 20.00
11. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 6 1042 173.67 15.00
12. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK 6 951 158.50 15.00
13. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 901 150.17 14.00
14. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI 6 890 148.33 14.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Jonas Šilgalis APOLONAS 0 0 0.00 0.00
2. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI 0 0 0.00 0.00
3. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 15 2860 190.67 50.00
4. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 14 2710 193.57 40.00
5. Arvydas Musteikis APOLONAS 14 2618 187.00 35.00
6. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 13 2579 198.38 30.00
7. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 13 2462 189.38 25.00
8. Antanas Čenys APOLONAS 13 2455 188.85 24.00
9. Edmundas Levandavičius VILNIAUS BK 12 2274 189.50 23.00
10. Silvinas Sakalauskas VILNIAUS BK 12 2239 186.58 22.00
11. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 12 2236 186.33 21.00
12. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 12 2163 180.25 20.00
13. Vilmantas Bagdonavičius JUNGTINIS BK 6 1092 182.00 15.00
14. Jurgis Kidykas 300 6 1086 181.00 15.00
15. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 6 1084 180.67 14.00
16. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 6 1076 179.33 14.00
17. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 6 1071 178.50 13.00
18. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 6 1061 176.83 13.00
19. Nijolė Žukienė NESPLITAS 6 1055 175.83 12.00
20. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 6 1053 175.50 12.00
21. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 6 1053 175.50 11.00
22. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1043 173.83 11.00
23. Vitalijus Gylys VILNIAUS BK 6 1012 168.67 8.00
24. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS 6 860 143.33 8.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas