Reitinginis turnyras Nr. 3 - "GITANOS TAURĖ"

Turnyro etapai
I kvalifikacinis etapas
II kvalifikacinis etapas
I atkrintamų susitikimų etapas
II atkrintamų susitikimų etapas
Pusfinaliai
Finalai

Bendra turnyro statistika

Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 14 3190 227.86 100.00
2. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS 16 3485 217.81 80.00
3. Domas Amolevičius KLAIPĖDOS BK 15 3182 212.13 70.00
4. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 13 2840 218.46 62.00
5. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 13 2829 217.62 57.00
6. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK 14 2955 211.07 53.00
7. Vilius Sukonas KLAIPĖDOS BK 13 2771 213.15 49.00
8. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 13 2687 206.69 46.00
9. Andrius Gasparavičius APOLONAS 13 2719 209.15 43.00
10. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS 12 2479 206.58 37.00
11. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 12 2461 205.08 35.00
12. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 12 2454 204.50 33.00
13. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 12 2452 204.33 31.00
14. Ignas Vildžiūnas APOLONAS 12 2367 197.25 29.00
15. Valdas Krukauskas NESPLITAS 12 2360 196.67 27.00
16. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK 6 1234 205.67 24.00
17. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 6 1224 204.00 23.00
18. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK 6 1216 202.67 22.00
19. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 6 1196 199.33 21.00
20. Raimondas Narušis APOLONAS 6 1188 198.00 20.00
21. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK 6 1187 197.83 18.00
22. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 6 1173 195.50 17.00
23. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 6 1169 194.83 16.00
24. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS 6 1156 192.67 15.00
25. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 6 1146 191.00 13.00
26. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK 6 1095 182.50 13.00
27. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK 6 1094 182.33 12.00
28. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK 6 1082 180.33 12.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 14 2788 199.14 100.00
2. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 15 2907 193.80 80.00
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 14 2607 186.21 70.00
4. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 13 2474 190.31 62.00
5. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 13 2453 188.69 57.00
6. Violeta Musteikienė APOLONAS 13 2378 182.92 53.00
7. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK 12 2205 183.75 49.00
8. Kristina Čenytė APOLONAS 12 2100 175.00 46.00
9. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 12 2088 174.00 43.00
10. Vestina Kudrešovaitė APOLONAS 12 1897 158.08 37.00
11. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK 6 985 164.17 35.00
12. Jelena Perminienė KLAIPĖDOS BŪRYS 6 949 158.17 33.00
13. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 935 155.83 31.00
14. Andžela Vaitkienė KLAIPĖDOS BŪRYS 6 895 149.17 29.00
15. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI 6 875 145.83 27.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 15 2831 188.73 100.00
2. Jonas Šilgalis APOLONAS 14 2756 196.86 80.00
3. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 14 2681 191.50 70.00
4. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 13 2597 199.77 62.00
5. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 13 2455 188.85 57.00
6. Antanas Čenys APOLONAS 13 2408 185.23 53.00
7. Nijolė Žukienė NESPLITAS 12 2212 184.33 49.00
8. Edmundas Levandavičius VILNIAUS BK 12 2192 182.67 46.00
9. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 12 2189 182.42 43.00
10. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS 12 2166 180.50 37.00
11. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 6 1113 185.50 35.00
12. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1113 185.50 33.00
13. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI 6 1098 183.00 31.00
14. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 6 1040 173.33 29.00
15. Vitalijus Gylys VILNIAUS BK 6 1036 172.67 27.00
16. Vilmantas Bagdonavičius JUNGTINIS BK 6 1035 172.50 24.00
17. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 6 1013 168.83 23.00
18. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1010 168.33 22.00
19. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS 6 1000 166.67 21.00