IRAKLI TSULADZĖ taurė 2012

Turnyro etapai
1 kvalifikacinis etapas
2 kvalifikacinis etapas
1 atkrintamų susitikimų etapas
2 atkrintamų susitikimų etapas
Pusfinalis
Finalas

Bendra turnyro statistika

Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS 14 2950 210.71 100.00
2. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK 16 3198 199.88 80.00
3. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS 14 2831 202.21 70.00
4. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK 13 2687 206.69 60.00
5. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS 14 2808 200.57 50.00
6. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 14 2736 195.43 48.00
7. Lukas Pereckas APOLONAS 13 2539 195.31 46.00
8. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 13 2558 196.77 44.00
9. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 13 2516 193.54 42.00
10. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK 12 2340 195.00 40.00
11. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK 12 2340 195.00 30.00
12. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 12 2325 193.75 30.00
13. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 12 2307 192.25 28.00
14. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 12 2301 191.75 28.00
15. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 12 2256 188.00 26.00
16. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 6 1178 196.33 26.00
17. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK 6 1171 195.17 24.00
18. Raimondas Narušis APOLONAS 6 1166 194.33 24.00
19. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK 6 1166 194.33 22.00
20. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK 6 1161 193.50 22.00
21. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 6 1147 191.17 16.00
22. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 6 1146 191.00 16.00
23. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 6 1112 185.33 16.00
24. Ignas Vildžiūnas BOULINGO AKADEMIJA 6 1090 181.67 16.00
25. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 6 1085 180.83 16.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 14 2710 193.57 100.00
2. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 15 2855 190.33 80.00
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 14 2662 190.14 70.00
4. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 13 2458 189.08 60.00
5. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 13 2453 188.69 50.00
6. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 13 2386 183.54 48.00
7. Rūta Tumilevičiūtė BOULINGO AKADEMIJA 12 2196 183.00 46.00
8. Violeta Musteikienė APOLONAS 12 2180 181.67 44.00
9. Agnė Vaitkuvienė APOLONAS 12 2178 181.50 42.00
10. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 12 2174 181.17 40.00
11. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK 6 1056 176.00 30.00
12. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK 6 1025 170.83 30.00
13. Zita Pašūnaitė KAROLINOS BK+ 6 1019 169.83 28.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK 14 2888 206.29 100.00
2. Antanas Čenys APOLONAS 15 2782 185.47 80.00
3. Nijolė Žukienė NESPLITAS 14 2597 185.50 70.00
4. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI 13 2447 188.23 60.00
5. Arvydas Musteikis APOLONAS 13 2390 183.85 50.00
6. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI 13 2383 183.31 48.00
7. Edmundas Levandavičius KOSMINIAI KĖGLIAI 12 2196 183.00 46.00
8. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 12 2193 182.75 44.00
9. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 12 2151 179.25 42.00
10. Jonas Šilgalis APOLONAS 12 2126 177.17 40.00
11. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 6 1106 184.33 30.00
12. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 6 1096 182.67 30.00
13. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 6 1075 179.17 28.00
14. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1063 177.17 28.00
15. Vitalijus Gylys KOSMINIAI KĖGLIAI 6 1041 173.50 26.00
16. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 6 1032 172.00 26.00
17. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 6 1024 170.67 24.00
18. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1011 168.50 24.00
19. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 6 991 165.17 22.00
20. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS 6 885 147.50 22.00