"APOLLO" TAURĖ 2012

Turnyro etapai
1 kvalifikacinis etapas
2 kvalifikacinis užėjimas
1 atkrintamų susitikimų etapas
2 atkrintamų susitikimų etapas
Pusfinaliai
Finalai

Bendra turnyro statistika

Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Lukas Pereckas APOLONAS 16 3170 198.13 100.00
2. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS 14 2951 210.79 80.00
3. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK 14 2727 194.79 70.00
4. Ignas Vildžiūnas BOULINGO AKADEMIJA 13 2690 206.92 60.00
5. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 14 2724 194.57 50.00
6. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 14 2717 194.07 48.00
7. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 13 2513 193.31 46.00
8. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 13 2528 194.46 44.00
9. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 13 2458 189.08 42.00
10. Andrius Gasparavičius APOLONAS 12 2301 191.75 40.00
11. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK 12 2275 189.58 30.00
12. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK 12 2271 189.25 30.00
13. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK 12 2268 189.00 28.00
14. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK 12 2255 187.92 28.00
15. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK 12 2242 186.83 26.00
16. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 6 1115 185.83 26.00
17. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK 6 1112 185.33 24.00
18. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS 6 1111 185.17 24.00
19. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 6 1109 184.83 22.00
20. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK 6 1105 184.17 22.00
21. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK 6 1100 183.33 16.00
22. Raimondas Narušis APOLONAS 6 1095 182.50 16.00
23. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 6 1090 181.67 16.00
24. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 6 1078 179.67 16.00
25. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 6 1077 179.50 16.00
26. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 6 1064 177.33 12.00
27. Deivis Ginetas KLAIPĖDOS BK 6 1023 170.50 12.00
28. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 6 1017 169.50 12.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 14 2656 189.71 100.00
2. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 15 2746 183.07 80.00
3. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 14 2621 187.21 70.00
4. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 13 2326 178.92 60.00
5. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 13 2303 177.15 50.00
6. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 13 2275 175.00 48.00
7. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 12 2100 175.00 46.00
8. Rūta Tumilevičiūtė BOULINGO AKADEMIJA 12 2067 172.25 44.00
9. Violeta Musteikienė APOLONAS 12 2035 169.58 42.00
10. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK 12 1958 163.17 40.00
11. Vestina Kudrešovaitė APOLONAS 6 1044 174.00 30.00
12. Agnė Vaitkuvienė APOLONAS 6 1026 171.00 30.00
13. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK 6 1005 167.50 28.00
14. Edita Eidukevičienė STRAIKAS PLIUS 6 975 162.50 28.00
15. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK 6 957 159.50 26.00
16. Zita Pašūnaitė KAROLINOS BK+ 6 934 155.67 26.00
17. Ingrida Daukėlienė ŠIAULIŲ BK 6 930 155.00 24.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 14 2592 185.14 100.00
2. Nijolė Žukienė NESPLITAS 15 2686 179.07 80.00
3. Arvydas Musteikis APOLONAS 14 2528 180.57 70.00
4. Jonas Šilgalis APOLONAS 13 2429 186.85 60.00
5. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 13 2338 179.85 50.00
6. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK 13 2328 179.08 48.00
7. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI 12 2122 176.83 46.00
8. Petras Deršonas SPA VILNIUS BK 12 2119 176.58 44.00
9. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 12 2031 169.25 42.00
10. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 12 2029 169.08 40.00
11. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 6 1063 177.17 30.00
12. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 6 1061 176.83 30.00
13. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 6 1028 171.33 28.00
14. Antanas Čenys APOLONAS 6 1024 170.67 28.00
15. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 6 1019 169.83 26.00
16. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1019 169.83 26.00
17. Edmundas Levandavičius KOSMINIAI KĖGLIAI 6 1016 169.33 24.00
18. Vitalijus Gylys KOSMINIAI KĖGLIAI 6 977 162.83 24.00
19. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 6 939 156.50 22.00
20. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS 6 875 145.83 22.00