GITANOS TAURĖ 2009

Turnyro etapai
1 kvalifikacinis
2 kvalifikacinis
1 atkrintamasis
2 atkrintamasis
Pusfinalis
Finalas

Bendra turnyro statistika

Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Domas Amolevičius Jungtinis BK 16 3483 217.69 50.00
2. Donatas Lengvinas Klaipėdos BK 14 3088 220.57 40.00
3. Saulius Saudargas Klaipėdos būrys 15 3178 211.87 35.00
4. Andrius Pocius Klaipėdos BK 13 2882 221.69 30.00
5. Kristijonas Sergejevas Straikas + 13 2897 222.85 25.00
6. Laimonas Senkus Šiaulių BK 14 2985 213.21 24.00
7. Kęstutis Gudauskas Straikas + 13 2847 219.00 23.00
8. Žanas Sergejevas Straikas + 13 2847 219.00 22.00
9. Mindaugas Gaučys Jungtinis BK 13 2807 215.92 21.00
10. Algimantas Stonkus Klaipėdos būrys 12 2549 212.42 20.00
11. Vakaris Žumbakys Žirmūnų BSK 12 2524 210.33 15.00
12. Linas Sasnauskas Straikas + 12 2496 208.00 15.00
13. Deivis Ginetas Klaipėdos BK 12 2479 206.58 14.00
14. Michail Voločko Klaipėdos BK 12 2398 199.83 14.00
15. Šarūnas Gelžinis Apolonas 6 1247 207.83 13.00
16. Vytautas Pekarskis Jungtinis BK 6 1231 205.17 13.00
17. Gintas Bendoraitis Žirmūnų BSK 6 1230 205.00 12.00
18. Ričardas Daukėlas Šiaulių BK 6 1217 202.83 12.00
19. Vytautas Gykis Žirmūnų BSK 6 1215 202.50 11.00
20. Egidijus Preikša Šiaulių BK 6 1215 202.50 11.00
21. Algirdas Jagnieškus Klaipėdos būrys 6 1211 201.83 8.00
22. Žilvinas Perminas Klaipėdos BK 6 1206 201.00 8.00
23. Andrius Gasparavičius Apolonas 6 1199 199.83 8.00
24. Sergej Vasiljev Klaipėdos BK 6 1189 198.17 8.00
25. Deimantas Kukuris Žirmūnų BSK 6 1124 187.33 8.00
26. Dainius Drūteika Boulingo akademija 6 1121 186.83 6.00
27. Sergejus Malevičius Boulingo akademija 6 1121 186.83 6.00
28. Algirdas Pereckas Apolonas 6 1108 184.67 6.00
29. Kęstutis Drūteika Boulingo akademija 6 1063 177.17 6.00
30. Mindaugas Valančius Klaipėdos būrys 6 1016 169.33 4.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Daiva Perminienė Klaipėdos BK 14 2704 193.14 50.00
2. Daiva Selenienė Klaipėdos BK 15 2864 190.93 40.00
3. Nijolė Žukienė Nesplitas 14 2570 183.57 35.00
4. Edita Eidukevičienė Straikas + 13 2332 179.38 30.00
5. Leta Anužienė Klaipėdos BK 13 2387 183.62 25.00
6. Rūta Tumilevičiūtė Boulingo akademija 13 2346 180.46 24.00
7. Iveta Šimulynaitė Žirmūnų BSK 12 0 0.00 23.00
8. Inga Malinauskienė Klaipėdos BK 12 2129 177.42 22.00
9. Violeta Musteikienė Apolonas 12 2121 176.75 21.00
10. Vitalija Lingevičienė Klaipėdos BK 12 2087 173.92 20.00
11. Rita Zaveckienė Klaipėdos BK 6 1040 173.33 15.00
12. Ingrida Daukėlienė Šiaulių BK 6 1037 172.83 15.00
13. Jūratė Palaimaitė Straikas + 6 1027 171.17 14.00
14. Gintvilė Dambravaitė Žirmūnų BSK 6 1011 168.50 14.00
15. Viktorija Mikalauskaitė Straikas + 6 976 162.67 13.00
16. Ieva Tumilevičiūtė Apolonas 6 871 145.17 13.00
17. Sonata Sukonienė Klaipėdos BK 6 760 126.67 12.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Jonas Šilgalis Apolonas 12 2326 193.83 50.00
2. Algis Bakonis Panevėžio BK 13 2422 186.31 40.00
3. Romualdas Varnelis Žirmūnų BSK 13 2493 191.77 35.00
4. Arvydas Musteikis Apolonas 12 2221 185.08 30.00
5. Antanas Čenys Apolonas 12 2173 181.08 25.00
6. Leonas Grižas Kauno kėglių klubas 12 2162 180.17 24.00
7. Romualdas Skabickas Straikas + 12 2116 176.33 23.00
8. Kazys Požėra KSK Kėgliai 12 2050 170.83 22.00
9. Valentas Vaičiūnas Jungtinis BK 12 2049 170.75 21.00
10. Algimantas Jagnieškus Klaipėdos būrys 6 1062 177.00 20.00
11. Eugenijus Stankevičius KSK Kėgliai 6 1060 176.67 15.00
12. Stasys Dirkstys Klaipėdos BK 6 1052 175.33 15.00
13. Janina Skabickienė Straikas + 6 1001 166.83 14.00
14. Vytautas Šiaučiulis Klaipėdos būrys 6 1048 174.67 14.00
15. Nijolė Jagnieškienė Klaipėdos būrys 6 905 150.83 13.00
16. Vitalijus Gylys Kosminiai kėgliai 6 798 133.00 13.00
17. Timofej Muravjov Klaipėdos būrys 6 1010 168.33 3.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas