Top Sport taurė 2018

Turnyro etapai
I kvalifikacinis etapas
II kvalifikacinis etapas
Atkrintamasis etapas
Pusfinalių etapas
Finalų etapas
Ketvirtfinalio etapas

Bendra turnyro statistika

Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 14 3084 220.29 50.00
2. Donatas Lengvinas NESPLITAS 15 3301 220.07 40.00
3. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 13 2866 220.46 35.00
4. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 17 3612 212.47 30.00
5. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS 13 2771 213.15 25.00
6. Andrius Gasparavičius APOLONAS 15 3238 215.87 24.00
7. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 14 2928 209.14 23.00
8. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 15 3046 203.07 22.00
9. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 14 2870 205.00 21.00
10. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 14 2791 199.36 20.00
11. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 13 2664 204.92 15.00
12. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 13 2631 202.38 15.00
13. Laurynas Narušis APOLONAS 12 2412 201.00 14.00
14. Domantas Čepulis SPA VILNIUS 12 2390 199.17 14.00
15. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 12 2385 198.75 13.00
16. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 12 2356 196.33 13.00
17. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 12 2352 196.00 12.00
18. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 12 2333 194.42 12.00
19. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 12 2315 192.92 11.00
20. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 12 2262 188.50 11.00
21. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 6 1166 194.33 8.00
22. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 6 1155 192.50 8.00
23. Rolandas Čebatoriūnas BOULINGO AKADEMIJA 6 1136 189.33 8.00
24. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK 6 1132 188.67 8.00
25. Robertas Samulis JUNGTINIS BK 6 1126 187.67 8.00
26. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 6 1118 186.33 6.00
27. Klaudijus Rimkevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1095 182.50 6.00
28. Raimondas Narušis APOLONAS 6 1075 179.17 6.00
29. Michail Storožev APOLONAS 6 1049 174.83 6.00
30. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 6 1047 174.50 6.00
31. Dainius Burevičius GINTARINIS STRAIKAS 6 1017 169.50 4.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 13 2540 195.38 50.00
2. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 14 2649 189.21 40.00
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 16 3122 195.13 35.00
4. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 15 2758 183.87 30.00
5. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 14 2538 181.29 25.00
6. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 13 2352 180.92 24.00
7. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 12 2185 182.08 23.00
8. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 12 2147 178.92 22.00
9. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS 12 2132 177.67 21.00
10. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 12 2121 176.75 20.00
11. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK 12 2041 170.08 15.00
12. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK 6 1048 174.67 15.00
13. Violeta Kuliavienė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1043 173.83 14.00
14. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1040 173.33 14.00
15. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA 6 1035 172.50 13.00
16. Violeta Musteikienė APOLONAS 6 1034 172.33 13.00
17. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK 6 884 147.33 12.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Laurynas Narušis APOLONAS 12 2412 201.00 50.00
2. Domantas Čepulis SPA VILNIUS 12 2390 199.17 40.00
3. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 13 2512 193.23 35.00
4. Andrej Storožev APOLONAS 14 2658 189.86 30.00
5. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA 15 2735 182.33 25.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Arvydas Musteikis APOLONAS 17 3329 195.82 50.00
2. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS 13 2537 195.15 40.00
3. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 13 2519 193.77 35.00
4. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 15 2809 187.27 30.00
5. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 14 2681 191.50 25.00
6. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 13 2465 189.62 24.00
7. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA 12 2286 190.50 23.00
8. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 12 2281 190.08 22.00
9. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 12 2279 189.92 21.00
10. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 12 2262 188.50 20.00
11. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 12 2231 185.92 15.00
12. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1102 183.67 15.00
13. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 6 1097 182.83 14.00
14. Jurgis Kidykas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 6 1095 182.50 14.00
15. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1069 178.17 13.00
16. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 6 1057 176.17 13.00
17. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 6 1027 171.17 12.00
18. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 6 964 160.67 12.00
19. Kęstutis Kandrotas GINTARINIS STRAIKAS 6 875 145.83 11.00