RT-6 - YIT Kausta taurė 2016

Turnyro etapai
1-as kvalifikacinis etapas

Bendra turnyro statistika

Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 6 1392 232.00 50.00
2. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1323 220.50 40.00
3. Kristijonas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 6 1445 240.83 35.00
4. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 6 1341 223.50 30.00
5. Andrius Gasparavičius APOLONAS 6 1365 227.50 25.00
6. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK 6 1358 226.33 24.00
7. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 6 1291 215.17 23.00
8. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 6 1322 220.33 22.00
9. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1311 218.50 21.00
10. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1298 216.33 20.00
11. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 6 1298 216.33 15.00
12. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 6 1314 219.00 15.00
13. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1281 213.50 14.00
14. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 6 1256 209.33 14.00
15. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 6 1256 209.33 13.00
16. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1222 203.67 13.00
17. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 6 1215 202.50 12.00
18. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 6 1188 198.00 12.00
19. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 6 1177 196.17 11.00
20. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK 6 1156 192.67 11.00
21. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS 6 1112 185.33 8.00
22. Raimondas Narušis APOLONAS 6 1030 171.67 8.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Violeta Musteikienė APOLONAS 6 1126 187.67 50.00
2. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA 6 1142 190.33 40.00
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 6 1124 187.33 35.00
4. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 6 1249 208.17 30.00
5. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 6 1265 210.83 25.00
6. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 6 1202 200.33 24.00
7. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK 6 1148 191.33 23.00
8. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 6 1150 191.67 22.00
9. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 6 1118 186.33 21.00
10. Ramunė Brasaitė PORTO BOULINGAS 6 1114 185.67 20.00
11. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 6 1099 183.17 15.00
12. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1098 183.00 15.00
13. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS 6 1083 180.50 14.00
14. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK 6 1005 167.50 14.00
15. Živilė Ramuckienė JUNGTINIS BK 6 996 166.00 13.00
16. Ingrida Kurmytė ŽIRMŪNŲ BSK 6 988 164.67 13.00
17. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK 6 977 162.83 12.00
18. Lina Palianskienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 903 150.50 12.00
19. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA 6 862 143.67 11.00
20. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK 3 486 162.00 11.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 6 1275 212.50 50.00
2. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 6 1211 201.83 40.00
3. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 6 1293 215.50 35.00
4. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 6 1203 200.50 30.00
5. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 6 1181 196.83 25.00
6. Arvydas Musteikis APOLONAS 6 1192 198.67 24.00
7. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA 6 1247 207.83 23.00
8. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1251 208.50 22.00
9. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1156 192.67 21.00
10. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS 6 1163 193.83 20.00
11. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 6 1233 205.50 15.00
12. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 6 1147 191.17 15.00
13. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA 6 1131 188.50 14.00
14. Violeta Kuliavienė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1120 186.67 14.00
15. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1114 185.67 13.00
16. Jurgis Kidykas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 6 1113 185.50 13.00
17. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS 6 1083 180.50 12.00
18. Antanas Čenys APOLONAS 6 1074 179.00 12.00
19. Petras Deršonas SPA VILNIUS 6 1067 177.83 11.00
20. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 6 1034 172.33 11.00
21. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 6 969 161.50 8.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas