Amerigo Taurė 2015

Turnyro etapai
1-as kvalifikacinis etapas
2-as kvalifikacinis etapas

Bendra turnyro statistika

Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 12 2664 222.00 50.00
2. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 12 2511 209.25 40.00
3. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 12 2473 206.08 35.00
4. Andrius Gasparavičius APOLONAS 12 2698 224.83 30.00
5. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 12 2543 211.92 25.00
6. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK 12 2581 215.08 24.00
7. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 12 2446 203.83 23.00
8. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 12 2440 203.33 22.00
9. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 12 2407 200.58 21.00
10. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 12 2397 199.75 20.00
11. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 12 2373 197.75 15.00
12. Nerijus Akockas 300 6 1216 202.67 15.00
13. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS 6 1208 201.33 14.00
14. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 6 1181 196.83 14.00
15. Raimondas Narušis APOLONAS 6 1177 196.17 13.00
16. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 6 1163 193.83 13.00
17. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 6 1133 188.83 12.00
18. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS 6 1105 184.17 12.00
19. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1104 184.00 11.00
20. Kęstutis Drūteika ŽIRMŪNŲ BSK 6 1076 179.33 11.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 12 2289 190.75 50.00
2. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 12 2240 186.67 40.00
3. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 12 2287 190.58 35.00
4. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA 12 2503 208.58 30.00
5. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 12 2234 186.17 25.00
6. Violeta Musteikienė APOLONAS 12 2143 178.58 24.00
7. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK 12 2118 176.50 23.00
8. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 12 2088 174.00 22.00
9. Marija Jagnieškutė VILNIAUS BK 6 1021 170.17 21.00
10. Diana Vapsvė APOLONAS 6 964 160.67 20.00
11. Kristina Čenytė APOLONAS 6 950 158.33 15.00
12. Birutė Dvelytė ŽIRMŪNŲ BSK 6 877 146.17 15.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 12 2370 197.50 50.00
2. Jonas Šilgalis APOLONAS 12 2282 190.17 40.00
3. Arvydas Musteikis APOLONAS 12 2416 201.33 35.00
4. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 12 2226 185.50 30.00
5. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 12 2180 181.67 25.00
6. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS 12 2175 181.25 24.00
7. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA 12 2167 180.58 23.00
8. Nijolė Žukienė NESPLITAS 12 2158 179.83 22.00
9. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 12 2158 179.83 21.00
10. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 12 2099 174.92 20.00
11. Aurelija Keturkaitė APOLONAS 12 2039 169.92 15.00
12. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1071 178.50 15.00
13. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 6 1063 177.17 14.00
14. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 6 1055 175.83 14.00
15. Antanas Čenys APOLONAS 6 1053 175.50 13.00
16. Jurgis Kidykas 300 6 1020 170.00 13.00
17. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 6 1010 168.33 12.00
18. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 6 991 165.17 12.00
19. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 6 965 160.83 11.00
20. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 6 953 158.83 11.00
21. Vitalijus Gylys BOULINGO AKADEMIJA 6 935 155.83 8.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas