● APOLLO 2015 ●

Turnyro etapai
2-as kvalifikacinis etapas
1-as kvalifikacinis etapas

Bendra turnyro statistika

Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 12 2566 213.83 50.00
2. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 12 2493 207.75 40.00
3. Andrius Gasparavičius APOLONAS 12 2633 219.42 35.00
4. Raimondas Narušis APOLONAS 12 2618 218.17 30.00
5. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 12 2541 211.75 25.00
6. Paulius Bagužis APOLONAS 12 2470 205.83 24.00
7. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS 12 2439 203.25 23.00
8. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 12 2382 198.50 22.00
9. Nerijus Akockas 300 12 2365 197.08 21.00
10. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 12 2350 195.83 20.00
11. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK 12 2334 194.50 15.00
12. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 12 2326 193.83 15.00
13. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 12 2283 190.25 14.00
14. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 12 2248 187.33 14.00
15. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 6 1170 195.00 13.00
16. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 6 1140 190.00 13.00
17. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK 6 1138 189.67 12.00
18. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 6 1137 189.50 12.00
19. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 6 1119 186.50 11.00
20. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 6 1102 183.67 11.00
21. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1073 178.83 8.00
22. Kęstutis Drūteika ŽIRMŪNŲ BSK 6 1053 175.50 8.00
23. Ignas Vildžiūnas KLAIPĖDOS BK 6 1021 170.17 8.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 12 2300 191.67 50.00
2. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA 12 2480 206.67 40.00
3. Violeta Musteikienė APOLONAS 12 2213 184.42 35.00
4. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 12 2191 182.58 30.00
5. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 12 2105 175.42 25.00
6. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK 12 2099 174.92 24.00
7. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 12 2028 169.00 23.00
8. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 6 1078 179.67 22.00
9. Marija Jagnieškutė VILNIAUS BK 6 1052 175.33 21.00
10. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 6 1031 171.83 20.00
11. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI 6 1029 171.50 15.00
12. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 6 1013 168.83 15.00
13. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 6 997 166.17 14.00
14. Kristina Čenytė APOLONAS 6 982 163.67 14.00
15. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS 6 961 160.17 13.00
16. Diana Vapsvė APOLONAS 6 920 153.33 13.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Arvydas Musteikis APOLONAS 12 2357 196.42 50.00
2. Nijolė Žukienė NESPLITAS 12 2252 187.67 40.00
3. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 12 2276 189.67 35.00
4. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 12 2312 192.67 30.00
5. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 12 2248 187.33 25.00
6. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA 12 2221 185.08 24.00
7. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS 12 2208 184.00 23.00
8. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 12 2157 179.75 22.00
9. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 12 2156 179.67 21.00
10. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 12 2153 179.42 20.00
11. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 12 2013 167.75 15.00
12. Aurelija Keturkaitė APOLONAS 6 1124 187.33 15.00
13. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 6 1059 176.50 14.00
14. Jurgis Kidykas 300 6 1050 175.00 14.00
15. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 6 1036 172.67 13.00
16. Antanas Čenys APOLONAS 6 1034 172.33 13.00
17. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 6 998 166.33 12.00
18. Jonas Šilgalis APOLONAS 6 977 162.83 12.00
19. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 6 860 143.33 11.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas