PAJŪRIO TAURĖ 2014

Turnyro etapai
I-as kvalifikacinis etapas
II-as kvalifikacinis etapas

Bendra turnyro statistika

Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 12 2808 234.00 50.00
2. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 12 2727 227.25 40.00
3. Andrius Gasparavičius APOLONAS 12 2791 232.58 35.00
4. Raimondas Narušis APOLONAS 12 2731 227.58 30.00
5. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 12 2765 230.42 25.00
6. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 12 2708 225.67 24.00
7. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 12 2675 222.92 23.00
8. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 12 2637 219.75 22.00
9. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 12 2604 217.00 21.00
10. Ignas Vildžiūnas KLAIPĖDOS BK 12 2592 216.00 20.00
11. Dainius Žaltauskas BOULINGO AKADEMIJA 12 2567 213.92 15.00
12. Rolandas Reika KLAIPĖDOS BK 12 2561 213.42 15.00
13. Kęstutis Drūteika ŽIRMŪNŲ BSK 12 2544 212.00 14.00
14. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS 12 2531 210.92 14.00
15. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1330 221.67 13.00
16. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK 6 1325 220.83 13.00
17. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 6 1324 220.67 12.00
18. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 6 1322 220.33 12.00
19. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 6 1304 217.33 11.00
20. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 6 1301 216.83 11.00
21. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 6 1291 215.17 8.00
22. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 6 1188 198.00 8.00
23. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 6 1132 188.67 8.00
24. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 6 1126 187.67 8.00
25. Valdas Krukauskas NESPLITAS 6 1051 175.17 8.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 12 2439 203.25 50.00
2. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 12 2451 204.25 40.00
3. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 12 2377 198.08 35.00
4. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 12 2508 209.00 30.00
5. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 12 2362 196.83 25.00
6. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA 12 2342 195.17 24.00
7. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 12 2323 193.58 23.00
8. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 12 2172 181.00 22.00
9. Inga Remeikienė KLAIPĖDOS BK 6 1157 192.83 21.00
10. Violeta Musteikienė APOLONAS 6 1123 187.17 20.00
11. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK 6 1104 184.00 15.00
12. Marija Jagnieškutė VILNIAUS BK 6 1058 176.33 15.00
13. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS 6 1027 171.17 14.00
14. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI 6 1011 168.50 14.00
15. Diana Vapsvė APOLONAS 6 987 164.50 13.00
16. Ramunė Brasaitė PORTO BOULINGAS 6 983 163.83 13.00
17. Rasa Milašienė SPA VILNIUS 6 895 149.17 12.00
18. Daiva Lukšienė NESPLITAS 6 836 139.33 12.00
19. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 733 122.17 11.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Arvydas Musteikis APOLONAS 12 2518 209.83 50.00
2. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS 12 2535 211.25 40.00
3. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 12 2422 201.83 35.00
4. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 12 2473 206.08 30.00
5. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 12 2386 198.83 25.00
6. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 12 2364 197.00 24.00
7. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 12 2349 195.75 23.00
8. Aurelija Keturkaitė APOLONAS 12 2330 194.17 22.00
9. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 12 2320 193.33 21.00
10. Gintaras Žukas NESPLITAS 12 2305 192.08 20.00
11. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 12 2265 188.75 15.00
12. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 12 2118 176.50 15.00
13. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 6 1172 195.33 14.00
14. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1158 193.00 14.00
15. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS 6 1110 185.00 13.00
16. Nijolė Žukienė NESPLITAS 6 1097 182.83 13.00
17. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 6 1093 182.17 12.00
18. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1084 180.67 12.00
19. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 6 1057 176.17 11.00
20. Antanas Čenys APOLONAS 6 1044 174.00 11.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas