KLUBO "STRAIKAS PLIUS" TAURĖ 2014

Turnyro etapai
II-as kvalifikacinis etapas
I-as kvalifikacinis etapas

Bendra turnyro statistika

Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 12 2548 212.33 100.00
2. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 12 2501 208.42 80.00
3. Andrius Gasparavičius APOLONAS 12 2411 200.92 70.00
4. Dainius Žaltauskas BOULINGO AKADEMIJA 12 2432 202.67 62.00
5. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK 12 2434 202.83 57.00
6. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 12 2411 200.92 53.00
7. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 12 2407 200.58 49.00
8. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 12 2390 199.17 46.00
9. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 12 2388 199.00 43.00
10. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 12 2375 197.92 37.00
11. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 12 2372 197.67 35.00
12. Nerijus Akockas 300 12 2363 196.92 33.00
13. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 12 2284 190.33 31.00
14. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 12 2282 190.17 29.00
15. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 12 2260 188.33 27.00
16. Rolandas Reika KLAIPĖDOS BK 6 1185 197.50 24.00
17. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 6 1167 194.50 23.00
18. Ignas Vildžiūnas KLAIPĖDOS BK 6 1164 194.00 22.00
19. Kęstutis Drūteika ŽIRMŪNŲ BSK 6 1158 193.00 21.00
20. Paulius Bagužis APOLONAS 6 1151 191.83 20.00
21. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 6 1151 191.83 18.00
22. Raimondas Narušis APOLONAS 6 1138 189.67 17.00
23. Lukas Žakaris 300 6 1115 185.83 16.00
24. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK 6 1099 183.17 15.00
25. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 6 1074 179.00 13.00
26. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 6 1068 178.00 13.00
27. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 6 972 162.00 12.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 12 2223 185.25 100.00
2. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 12 2315 192.92 80.00
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 12 2211 184.25 70.00
4. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK 12 2345 195.42 62.00
5. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 12 2197 183.08 57.00
6. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 12 2187 182.25 53.00
7. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA 12 2182 181.83 49.00
8. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 12 2041 170.08 46.00
9. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 6 1088 181.33 43.00
10. Ramunė Brasaitė PORTO BOULINGAS 6 1072 178.67 37.00
11. Marija Jagnieškutė VILNIAUS BK 6 1041 173.50 35.00
12. Violeta Musteikienė APOLONAS 6 1039 173.17 33.00
13. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI 6 1009 168.17 31.00
14. Jelena Perminienė KLAIPĖDOS BŪRYS 6 911 151.83 29.00
15. Diana Vapsvė APOLONAS 6 893 148.83 27.00
16. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS 6 885 147.50 24.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Nijolė Žukienė NESPLITAS 12 2233 186.08 100.00
2. Arvydas Musteikis APOLONAS 12 2224 185.33 80.00
3. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 12 2312 192.67 70.00
4. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 12 2234 186.17 62.00
5. Jurgis Kidykas 300 12 2223 185.25 57.00
6. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 12 2217 184.75 53.00
7. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS 12 2168 180.67 49.00
8. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 12 2167 180.58 46.00
9. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 12 2165 180.42 43.00
10. Vitalijus Gylys BOULINGO AKADEMIJA 12 2164 180.33 37.00
11. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 12 2048 170.67 35.00
12. Jonas Šilgalis APOLONAS 6 1106 184.33 33.00
13. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1086 181.00 31.00
14. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS 6 1084 180.67 29.00
15. Alfredas Okunevičius SPA VILNIUS 6 1077 179.50 27.00
16. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 6 1074 179.00 24.00
17. Petras Deršonas SPA VILNIUS 6 1071 178.50 23.00
18. Audrius Grybauskas BOULINGO AKADEMIJA 6 1065 177.50 22.00
19. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 6 1060 176.67 21.00
20. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 6 1051 175.17 20.00
21. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 6 1039 173.17 18.00
22. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 6 1037 172.83 17.00
23. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 6 1033 172.17 16.00
24. Antanas Čenys APOLONAS 6 1033 172.17 15.00
25. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 6 1017 169.50 13.00
26. Aurelija Keturkaitė APOLONAS 6 1008 168.00 13.00
27. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 6 994 165.67 12.00