APOLLO 2014

Turnyro etapai
1-as kvalifikacinis etapas
2-as kvalifikacinis etapas
1-as atkrintamų susitikimų etapas
2-as atkrintamų susitikimų etapas
Pusfinaliai
Finalai

Bendra turnyro statistika

Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 14 3195 228.21 50.00
2. Nerijus Akockas 300 15 3399 226.60 40.00
3. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 14 3111 222.21 35.00
4. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK 14 3077 219.79 30.00
5. Andrius Gasparavičius APOLONAS 14 3055 218.21 25.00
6. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 14 2965 211.79 24.00
7. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS 13 2765 212.69 23.00
8. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 13 2754 211.85 22.00
9. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 13 2737 210.54 21.00
10. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 12 2469 205.75 20.00
11. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 12 2467 205.58 15.00
12. Raimondas Narušis APOLONAS 12 2426 202.17 15.00
13. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 12 2397 199.75 14.00
14. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 12 2335 194.58 14.00
15. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 12 2314 192.83 13.00
16. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK 6 1192 198.67 13.00
17. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 6 1189 198.17 12.00
18. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK 6 1182 197.00 12.00
19. Ignas Vildžiūnas APOLONAS 6 1181 196.83 11.00
20. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 6 1172 195.33 11.00
21. Lukas Žakaris 300 6 1120 186.67 8.00
22. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 6 1116 186.00 8.00
23. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 6 1092 182.00 8.00
24. Valdas Krukauskas NESPLITAS 6 1047 174.50 8.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 14 2731 195.07 50.00
2. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 15 2937 195.80 40.00
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 14 2731 195.07 35.00
4. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 13 2511 193.15 30.00
5. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK 13 2478 190.62 25.00
6. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 13 2431 187.00 24.00
7. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA 12 2267 188.92 23.00
8. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 12 2182 181.83 22.00
9. Ingrida Daukėlienė ŠIAULIŲ BK 6 1105 184.17 21.00
10. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 6 1104 184.00 20.00
11. Violeta Musteikienė APOLONAS 6 1100 183.33 15.00
12. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 6 1083 180.50 15.00
13. Kristina Čenytė APOLONAS 6 1077 179.50 14.00
14. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI 6 1000 166.67 14.00
15. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 929 154.83 13.00
16. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK 6 908 151.33 13.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Vytautas Šiaučiulis BOULINGO AKADEMIJA 15 2991 199.40 50.00
2. Arvydas Musteikis APOLONAS 14 2939 209.93 40.00
3. Nijolė Žukienė NESPLITAS 14 2754 196.71 35.00
4. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 13 2513 193.31 30.00
5. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 13 2473 190.23 25.00
6. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA 13 2473 190.23 24.00
7. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 12 2284 190.33 23.00
8. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 12 2240 186.67 22.00
9. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 12 2239 186.58 21.00
10. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 12 2229 185.75 20.00
11. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 12 2212 184.33 15.00
12. Antanas Čenys APOLONAS 12 2169 180.75 15.00
13. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 6 1122 187.00 14.00
14. Vitalijus Gylys BOULINGO AKADEMIJA 6 1117 186.17 14.00
15. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 6 1116 186.00 13.00
16. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 6 1081 180.17 13.00
17. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 6 1076 179.33 12.00
18. Alvydas Talačka KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1074 179.00 12.00
19. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI 6 1073 178.83 11.00
20. Gintaras Žukas NESPLITAS 6 1072 178.67 11.00
21. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1058 176.33 8.00
22. Aurelija Keturkaitė BOULINGO AKADEMIJA 6 1005 167.50 8.00
23. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 6 1000 166.67 8.00
24. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 6 997 166.17 8.00
25. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS 6 889 148.17 8.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas