Antras kvalifikacinis etapas

Antro kvalifikacinio etapo I užėjimas//Vyr. II div. 1-20//   2012-10-28 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Erikas Duškinas JUNGTINIS BK 0 236 216 222 219 172 221 1286 214.33
2. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 238 154 180 177 216 224 1189 198.17
3. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 200 187 181 177 202 239 1186 197.67
4. Gytis Dailidėnas NESPLITAS 0 233 188 208 186 178 169 1162 193.67
5. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS 0 202 198 190 180 181 182 1133 188.83
6. Algimantas Stonkus KLAIPĖDOS BŪRYS 0 206 204 223 151 179 170 1133 188.83
7. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 0 161 199 208 184 171 205 1128 188.00
8. Mindaugas Šlegeris STRAIKAS PLIUS 0 215 189 172 185 169 195 1125 187.50
9. Rolandas Reika KLAIPĖDOS BK 0 201 162 202 188 215 154 1122 187.00
10. Raimundas Pocius JUNGTINIS BK 0 220 227 170 149 181 169 1116 186.00
11. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 207 151 181 223 144 204 1110 185.00
12. Lukas Žakaris 300 0 150 204 198 178 226 150 1106 184.33
13. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 200 202 206 180 156 155 1099 183.17
14. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS BK 0 160 147 205 197 158 224 1091 181.83
15. Gintaras Žičkus 300 0 214 147 153 193 190 182 1079 179.83
16. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 185 174 143 204 161 159 1026 171.00
17. Drąsius Kietis STRAIKAS PLIUS 0 168 149 150 210 158 180 1015 169.17
18. Ričardas Daukėlas ŠIAULIŲ BK 0 180 154 167 194 171 146 1012 168.67
19. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 161 182 165 162 175 149 994 165.67
20. Donatas Gelžinis 300 0 143 175 170 186 136 161 971 161.83

Antro kvalifikacinio etapo II užėjimas//Moterys 1-10, senjorai 6-10, jauniai 1-5//   2012-10-28 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 186 187 206 234 191 190 1194 199.00
2. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 157 198 189 237 192 189 1162 193.67
3. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 201 180 183 174 187 181 1106 184.33
4. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 176 192 186 169 169 203 1095 182.50
5. Edmundas Levandavičius VILNIAUS BK Senjorai 0 177 134 199 189 165 205 1069 178.17
6. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 209 148 190 160 179 172 1058 176.33
7. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 176 177 199 172 157 174 1055 175.83
8. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 131 181 166 202 182 187 1049 174.83
9. Emilis Smilgevičius NESPLITAS Jaunimas 0 217 140 170 185 182 151 1045 174.17
10. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 173 187 200 161 158 160 1039 173.17
11. Jolanta Kreičmonienė JUNGTINIS BK Moterys 0 150 182 169 160 171 188 1020 170.00
12. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 181 166 152 147 182 189 1017 169.50
13. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 178 189 187 171 140 149 1014 169.00
14. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 164 155 197 164 146 182 1008 168.00
15. Domantas Čepulis SPA VILNIUS BK Jaunimas 0 116 179 130 195 186 184 990 165.00
16. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 163 198 140 163 167 149 980 163.33
17. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 143 144 181 126 176 143 913 152.17
18. Rokas Barzda 300 Jaunimas 0 134 137 133 153 147 167 871 145.17
19. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 138 103 241 120.50

Antro kvalifikacinio etapo III užėjimas//Vyrų I div. 1-15, senjorai 1-5//   2012-10-28 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 192 256 166 214 169 246 1243 207.17
2. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 199 182 241 241 176 202 1241 206.83
3. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 190 219 227 202 223 179 1240 206.67
4. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 193 279 213 181 213 144 1223 203.83
5. Ignas Vildžiūnas APOLONAS Vyrai I 0 208 227 234 176 199 167 1211 201.83
6. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 193 223 233 221 139 201 1210 201.67
7. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 184 183 224 178 215 225 1209 201.50
8. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 222 150 161 212 249 200 1194 199.00
9. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 139 201 185 242 225 201 1193 198.83
10. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 180 223 168 193 173 239 1176 196.00
11. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 190 160 195 192 206 225 1168 194.67
12. Jonas Šilgalis APOLONAS Senjorai 0 209 193 183 232 144 192 1153 192.17
13. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK Vyrai I 0 157 135 200 227 234 188 1141 190.17
14. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 173 149 245 158 217 163 1105 184.17
15. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK Vyrai I 0 201 179 158 183 171 201 1093 182.17
16. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 201 188 166 175 178 162 1070 178.33
17. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 185 180 134 181 192 197 1069 178.17
18. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 180 145 159 188 186 191 1049 174.83
19. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI Senjorai 0 160 160 175 186 181 180 1042 173.67
20. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 178 124 184 173 156 141 956 159.33
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK 1 0 184 183 224 178 215 225 1209 201.50 2498 208.17
2. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 192 256 166 214 169 246 1243 207.17 2475 206.25
3. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 1 0 190 160 195 192 206 225 1168 194.67 2471 205.92
4. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 1 0 193 279 213 181 213 144 1223 203.83 2468 205.67
5. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 180 223 168 193 173 239 1176 196.00 2450 204.17
6. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK 1 0 222 150 161 212 249 200 1194 199.00 2447 203.92
7. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 199 182 241 241 176 202 1241 206.83 2426 202.17
8. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS 1 0 193 223 233 221 139 201 1210 201.67 2422 201.83
9. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 190 219 227 202 223 179 1240 206.67 2401 200.08
10. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 1 0 157 135 200 227 234 188 1141 190.17 2400 200.00
11. Ignas Vildžiūnas APOLONAS 1 0 208 227 234 176 199 167 1211 201.83 2384 198.67
12. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 139 201 185 242 225 201 1193 198.83 2381 198.42
13. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 173 149 245 158 217 163 1105 184.17 2311 192.58
14. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK 1 0 201 179 158 183 171 201 1093 182.17 2277 189.75
15. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 201 188 166 175 178 162 1070 178.33 2272 189.33
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 186 187 206 234 191 190 1194 199.00 2357 196.42
2. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 157 198 189 237 192 189 1162 193.67 2323 193.58
3. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 176 192 186 169 169 203 1095 182.50 2225 185.42
4. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 201 180 183 174 187 181 1106 184.33 2204 183.67
5. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 143 144 181 126 176 143 913 152.17 2177 181.42
6. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK 1 0 131 181 166 202 182 187 1049 174.83 2165 180.42
7. Jolanta Kreičmonienė JUNGTINIS BK 1 0 150 182 169 160 171 188 1020 170.00 2154 179.50
8. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 1 0 209 148 190 160 179 172 1058 176.33 2136 178.00
9. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 1 0 176 177 199 172 157 174 1055 175.83 2128 177.33
10. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 1 0 181 166 152 147 182 189 1017 169.50 2111 175.92
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Jonas Šilgalis APOLONAS 1 0 209 193 183 232 144 192 1153 192.17 2284 190.33
2. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 185 180 134 181 192 197 1069 178.17 2192 182.67
3. Edmundas Levandavičius VILNIAUS BK 1 0 177 134 199 189 165 205 1069 178.17 2169 180.75
4. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI 1 0 160 160 175 186 181 180 1042 173.67 2168 180.67
5. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 180 145 159 188 186 191 1049 174.83 2166 180.50
6. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 1 0 173 187 200 161 158 160 1039 173.17 2143 178.58
7. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 1 0 178 124 184 173 156 141 956 159.33 2133 177.75
8. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 178 189 187 171 140 149 1014 169.00 2124 177.00
9. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 1 0 164 155 197 164 146 182 1008 168.00 2105 175.42
10. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 0 138 103 241 120.50 1328 166.00
Įkelta per: 0.27 sec.