2 kvalifikacinis

2 kvalifikacinio etapo 1 užėjimas   2010-10-09 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Greblikas APOLONAS 0 175 249 224 223 202 158 1231 205.17
2. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 0 240 238 222 187 181 160 1228 204.67
3. Paulius Pocius JUNGTINIS BK 0 181 181 158 245 212 200 1177 196.17
4. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK 0 183 206 152 205 236 188 1170 195.00
5. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 0 246 215 191 149 148 215 1164 194.00
6. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 190 201 186 217 181 180 1155 192.50
7. Drąsius Kietis STRAIKAS PLIUS 0 216 205 208 176 157 192 1154 192.33
8. Ignas Vildžiūnas APOLONAS 0 189 173 191 165 222 206 1146 191.00
9. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 206 172 188 182 185 194 1127 187.83
10. Lukas Pereckas APOLONAS 0 185 204 166 207 187 156 1105 184.17
11. Edita Eidukevičienė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 155 189 189 191 202 178 1104 184.00
12. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 156 199 167 252 158 168 1100 183.33
13. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 199 190 197 202 156 148 1092 182.00
14. Algirdas Pereckas APOLONAS 0 195 145 206 200 150 189 1085 180.83
15. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 170 200 168 178 157 185 1058 176.33
16. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 139 161 190 198 160 189 1037 172.83

2 kvalifikacinio etapo 2 užėjimas   2010-10-09 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Jolanta Kreičmonienė JUNGTINIS BK Moterys 0 201 191 195 235 162 214 1198 199.67
2. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 0 137 174 179 255 192 229 1166 194.33
3. Žilvinas Bagdonavičius JUNGTINIS BK 0 215 225 157 201 184 161 1143 190.50
4. Darius Putna JUNGTINIS BK 0 197 183 225 174 169 182 1130 188.33
5. Nijolė Žukienė NESPLITAS Moterys 0 176 191 195 168 191 190 1111 185.17
6. Vilmantas Bagdonavičius JUNGTINIS BK 0 186 167 168 171 205 198 1095 182.50
7. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 178 152 164 190 178 222 1084 180.67
8. Gintvilė Dambravaitė APOLONAS Moterys 0 178 189 158 181 204 169 1079 179.83
9. Lukas Žakaris ŠIAULIŲ BK 0 166 211 167 161 190 170 1065 177.50
10. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 149 142 193 185 153 193 1015 169.17
11. Romas Abramavičius APOLONAS 0 162 146 184 152 180 185 1009 168.17
12. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 166 180 159 160 182 147 994 165.67
13. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 180 132 151 143 167 167 940 156.67
14. Renata Ruškienė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 136 174 184 160 145 115 914 152.33
15. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 115 172 153 153 141 178 912 152.00

2 kvalifikacinio etapo 3 užėjimas   2010-10-10 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK Vyrai I 0 248 213 170 171 181 274 1257 209.50
2. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 245 149 216 161 229 237 1237 206.17
3. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 169 188 205 211 184 268 1225 204.17
4. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK Senjorai 0 147 203 179 214 179 192 1114 185.67
5. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 195 184 169 179 180 203 1110 185.00
6. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 163 203 163 145 199 189 1062 177.00
7. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 179 201 173 160 171 178 1062 177.00
8. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 179 176 159 174 172 183 1043 173.83
9. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 178 169 203 138 178 167 1033 172.17
10. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 205 181 159 164 144 169 1022 170.33
11. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 167 192 133 219 164 139 1014 169.00
12. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 128 151 154 153 183 205 974 162.33
13. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 185 160 155 170 146 147 963 160.50
14. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI Senjorai 0 149 150 143 185 171 155 953 158.83
15. Alfredas Okunevičius SPA VILNIUS BK Senjorai 0 187 145 166 162 139 147 946 157.67
16. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 156 138 192 195 139 124 944 157.33

2 kvalifikacinio etapo 4 užėjimas   2010-10-10 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 221 237 216 240 204 224 1342 223.67
2. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 277 253 147 246 207 201 1331 221.83
3. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 223 202 203 205 217 278 1328 221.33
4. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 214 206 222 207 215 191 1255 209.17
5. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 256 208 206 218 188 168 1244 207.33
6. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 203 195 177 217 182 209 1183 197.17
7. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 197 182 181 204 191 214 1169 194.83
8. Erikas Duškinas JUNGTINIS BK Vyrai I 0 213 201 166 172 196 183 1131 188.50
9. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 159 204 205 183 151 227 1129 188.17
10. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 190 234 182 179 170 171 1126 187.67
11. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 0 189 151 196 207 201 160 1104 184.00
12. Donatas Sekreckis STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 181 177 196 170 186 188 1098 183.00
13. Deivis Ginetas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 191 219 120 183 157 223 1093 182.17
14. Lukas Satkauskas APOLONAS Jaunimas 0 170 177 184 183 165 198 1077 179.50
15. Paulius Bagdonas ŠIAULIŲ BK Jaunimas 0 173 150 159 151 173 191 997 166.17
16. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK Jaunimas 0 170 161 133 163 148 168 943 157.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK 1 0 223 202 203 205 217 278 1328 221.33 2656 221.33
2. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK 1 0 221 237 216 240 204 224 1342 223.67 2652 221.00
3. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 1 0 277 253 147 246 207 201 1331 221.83 2623 218.58
4. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 214 206 222 207 215 191 1255 209.17 2598 216.50
5. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS 1 0 256 208 206 218 188 168 1244 207.33 2515 209.58
6. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK 1 0 248 213 170 171 181 274 1257 209.50 2489 207.42
7. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 197 182 181 204 191 214 1169 194.83 2486 207.17
8. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 190 234 182 179 170 171 1126 187.67 2481 206.75
9. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 1 0 245 149 216 161 229 237 1237 206.17 2440 203.33
10. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 169 188 205 211 184 268 1225 204.17 2438 203.17
11. Donatas Sekreckis STRAIKAS PLIUS 1 0 181 177 196 170 186 188 1098 183.00 2430 202.50
12. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 159 204 205 183 151 227 1129 188.17 2426 202.17
13. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 1 0 203 195 177 217 182 209 1183 197.17 2417 201.42
14. Deivis Ginetas KLAIPĖDOS BK 1 0 191 219 120 183 157 223 1093 182.17 2407 200.58
15. Erikas Duškinas JUNGTINIS BK 1 0 213 201 166 172 196 183 1131 188.50 2387 198.92
16. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 195 184 169 179 180 203 1110 185.00 2313 192.75
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Jolanta Kreičmonienė JUNGTINIS BK 1 0 201 191 195 235 162 214 1198 199.67 2294 191.17
2. Edita Eidukevičienė STRAIKAS PLIUS 1 0 155 189 189 191 202 178 1104 184.00 2239 186.58
3. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 206 172 188 182 185 194 1127 187.83 2228 185.67
4. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 199 190 197 202 156 148 1092 182.00 2227 185.58
5. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 156 199 167 252 158 168 1100 183.33 2206 183.83
6. Nijolė Žukienė NESPLITAS 1 0 176 191 195 168 191 190 1111 185.17 2197 183.08
7. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK 1 0 139 161 190 198 160 189 1037 172.83 2167 180.58
8. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 170 200 168 178 157 185 1058 176.33 2157 179.75
9. Gintvilė Dambravaitė APOLONAS 1 0 178 189 158 181 204 169 1079 179.83 2109 175.75
10. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 166 180 159 160 182 147 994 165.67 2034 169.50
11. Violeta Musteikienė APOLONAS 1 0 180 132 151 143 167 167 940 156.67 1990 165.83
12. Renata Ruškienė STRAIKAS PLIUS 1 0 136 174 184 160 145 115 914 152.33 1967 163.92
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 163 203 163 145 199 189 1062 177.00 2230 185.83
2. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK 1 0 147 203 179 214 179 192 1114 185.67 2226 185.50
3. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 1 0 167 192 133 219 164 139 1014 169.00 2183 181.92
4. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 0 179 176 159 174 172 183 1043 173.83 2152 179.33
5. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 205 181 159 164 144 169 1022 170.33 2147 178.92
6. Antanas Čenys APOLONAS 1 0 178 169 203 138 178 167 1033 172.17 2138 178.17
7. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 179 201 173 160 171 178 1062 177.00 2122 176.83
8. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 128 151 154 153 183 205 974 162.33 2051 170.92
9. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 1 0 156 138 192 195 139 124 944 157.33 2035 169.58
10. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 1 0 185 160 155 170 146 147 963 160.50 2031 169.25
11. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI 1 0 149 150 143 185 171 155 953 158.83 2029 169.08
12. Alfredas Okunevičius SPA VILNIUS BK 1 0 187 145 166 162 139 147 946 157.67 2009 167.42
Įkelta per: 0.18 sec.