1 kvalifikacinis

2 užėjimas - 16 vietų   2010-10-03 14:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK 0 202 186 191 177 259 234 1249 208.17
2. Lukas Pereckas APOLONAS 0 189 227 175 223 165 241 1220 203.33
3. Algirdas Pereckas APOLONAS 0 181 204 226 205 189 175 1180 196.67
4. Gintaras Jančauskas SPA VILNIUS BK 0 168 190 211 169 174 194 1106 184.33
5. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 176 220 158 206 159 182 1101 183.50
6. Mindaugas Raulinaitis APOLONAS 0 164 211 174 166 163 208 1086 181.00
7. Gediminas Gužys STRAIKAS PLIUS 0 183 162 172 185 159 213 1074 179.00
8. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK Vyrai I 0 131 153 215 179 191 185 1054 175.67
9. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 180 181 195 164 146 174 1040 173.33
10. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS BK 0 212 152 143 158 162 172 999 166.50
11. Vitalija Lingevičienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 149 138 140 177 203 163 970 161.67
12. Jolita Damulevičienė SPA VILNIUS BK Moterys 0 151 162 146 129 188 149 925 154.17
13. Elvyra Okunevičienė SPA VILNIUS BK Senjorai 8 183 138 140 131 130 149 871 145.17
14. Dinas Dambrauskas SPA VILNIUS BK Jaunimas 0 126 135 112 194 135 143 845 140.83
15. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 0 169 118 135 128 134 154 838 139.67
16. Vidas Petrauskas SPA VILNIUS BK 0 119 150 143 122 131 149 814 135.67

1 užėjimas - 16 vietų   2010-10-03 11:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 248 248 198 220 247 194 1355 225.83
2. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 217 236 181 152 224 146 1156 192.67
3. Žilvinas Bagdonavičius JUNGTINIS BK 0 166 171 175 233 210 192 1147 191.17
4. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 178 236 204 158 157 202 1135 189.17
5. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 178 169 146 172 218 226 1109 184.83
6. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 160 170 177 226 186 180 1099 183.17
7. Jolanta Kreičmonienė JUNGTINIS BK Moterys 0 161 199 151 182 171 232 1096 182.67
8. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 166 155 242 254 151 123 1091 181.83
9. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI Senjorai 0 156 155 165 186 156 233 1051 175.17
10. Tomas Vanagas KSK KĖGLIAI 0 156 168 193 176 155 200 1048 174.67
11. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI Senjorai 0 188 190 132 179 189 170 1048 174.67
12. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK Jaunimas 0 187 150 147 137 215 199 1035 172.50
13. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 158 185 184 183 168 142 1020 170.00
14. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 190 193 124 175 171 149 1002 167.00
15. Tadas Vaičiūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 171 148 194 140 141 166 960 160.00
16. Vitalijus Gylys KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 160 122 129 120 153 179 863 143.83

3 užėjimas - 16 vietų   2010-10-03 17:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 173 198 203 204 201 255 1234 205.67
2. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 0 215 185 194 200 235 199 1228 204.67
3. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 200 186 188 190 234 205 1203 200.50
4. Donatas Lengvinas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 170 173 241 171 254 179 1188 198.00
5. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 161 193 234 168 209 197 1162 193.67
6. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 164 195 192 189 232 158 1130 188.33
7. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK Senjorai 0 163 178 212 215 150 194 1112 185.33
8. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 190 189 146 186 191 201 1103 183.83
9. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 154 225 186 180 176 171 1092 182.00
10. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 180 179 184 180 159 200 1082 180.33
11. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 157 178 204 194 179 169 1081 180.17
12. Algirdas Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 226 175 182 167 194 136 1080 180.00
13. Raimundas Pocius JUNGTINIS BK 0 168 190 190 190 137 188 1063 177.17
14. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 157 169 181 134 203 190 1034 172.33
15. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 159 156 175 160 170 159 979 163.17
16. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 153 142 147 165 159 156 922 153.67

4 užėjimas - 16 vietų   2010-10-03 20:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Suma Vidurkis
Duomenų nėra

5 užėjimas - 16 vietų   2010-10-04 11:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Suma Vidurkis
Duomenų nėra

6 užėjimas - 16 vietų   2010-10-04 14:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Suma Vidurkis
Duomenų nėra

7 užėjimas - 16 vietų   2010-10-04 17:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Suma Vidurkis
Duomenų nėra

8 užėjimas - 16 vietų   2010-10-05 11:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Paulius Bagdonas ŠIAULIŲ BK Jaunimas 0 206 181 192 250 198 182 1209 201.50
2. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 192 210 236 201 184 180 1203 200.50
3. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 208 223 200 203 162 202 1198 199.67
4. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 225 229 204 159 211 158 1186 197.67
5. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 200 188 193 213 227 163 1184 197.33
6. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 182 212 202 174 192 147 1109 184.83
7. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 159 209 190 180 177 182 1097 182.83
8. Vilmantas Bagdonavičius JUNGTINIS BK 0 181 213 156 186 175 180 1091 181.83
9. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 180 215 191 172 168 156 1082 180.33
10. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 159 208 190 158 191 173 1079 179.83
11. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 200 184 146 164 194 153 1041 173.50
12. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 175 163 170 201 188 144 1041 173.50
13. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 166 145 138 175 176 169 969 161.50
14. Marius Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 178 170 178 157 147 129 959 159.83
15. Lukas Žakaris ŠIAULIŲ BK 0 150 148 158 144 137 171 908 151.33
16. Gintaras Rimka ŽIRMŪNŲ BSK 0 136 157 163 126 148 127 857 142.83

9 užėjimas - 16 vietų   2010-10-05 14:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Suma Vidurkis
Duomenų nėra

10 užėjimas - 16 vietų   2010-10-05 17:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 203 231 227 192 237 227 1317 219.50
2. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 217 246 194 219 177 218 1271 211.83
3. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 167 233 212 190 216 234 1252 208.67
4. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK Vyrai I 0 196 226 178 278 171 183 1232 205.33
5. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 216 206 202 149 193 232 1198 199.67
6. Paulius Pocius JUNGTINIS BK 0 189 180 223 185 175 237 1189 198.17
7. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 191 207 211 165 213 181 1168 194.67
8. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 0 202 194 230 220 148 158 1152 192.00
9. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 0 206 244 165 154 158 213 1140 190.00
10. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 204 235 197 155 166 167 1124 187.33
11. Lukas Žakaris ŠIAULIŲ BK 0 226 142 186 223 180 165 1122 187.00
12. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 170 205 168 177 194 188 1102 183.67
13. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS 0 165 148 215 220 161 182 1091 181.83
14. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 153 160 224 178 174 161 1050 175.00
15. Robertas Samulis JUNGTINIS BK 0 155 225 165 192 172 137 1046 174.33
16. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS 0 155 157 200 191 159 157 1019 169.83

11 užėjimas - 16 vietų   2010-10-06 11:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 233 200 222 159 248 179 1241 206.83
2. Sergejus Malevičius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 177 202 189 172 191 213 1144 190.67
3. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 0 184 172 207 203 202 174 1142 190.33
4. Erikas Duškinas JUNGTINIS BK Vyrai I 0 164 155 205 212 208 194 1138 189.67
5. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 210 225 189 168 168 168 1128 188.00
6. Drąsius Kietis STRAIKAS PLIUS 0 165 206 175 206 174 162 1088 181.33
7. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 147 221 173 173 186 185 1085 180.83
8. Vadim Jukovič APOLONAS 0 152 178 176 203 200 157 1066 177.67
9. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 168 213 157 157 183 179 1057 176.17
10. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 133 157 179 178 211 198 1056 176.00
11. Andrius Drazdys ŽIRMŪNŲ BSK 0 191 177 174 194 167 147 1050 175.00
12. Dailius Raščius APOLONAS 0 161 167 197 159 205 159 1048 174.67
13. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 183 170 152 171 169 189 1034 172.33
14. Valdas Krukauskas NESPLITAS 0 159 125 139 185 183 179 970 161.67
15. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 164 155 142 186 145 161 953 158.83
16. Romas Abramavičius APOLONAS 0 124 157 191 124 193 158 947 157.83

12 užėjimas - 16 vietų   2010-10-06 14:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 201 194 201 201 208 176 1181 196.83
2. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 178 168 147 192 269 203 1157 192.83
3. Edita Eidukevičienė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 189 172 200 184 197 193 1135 189.17
4. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 171 191 212 188 184 189 1135 189.17
5. Ričardas Daukėlas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 234 147 220 186 159 183 1129 188.17
6. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 187 207 192 157 182 200 1125 187.50
7. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 192 172 169 202 218 168 1121 186.83
8. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 0 213 182 171 203 194 152 1115 185.83
9. Mindaugas Raulinaitis APOLONAS 0 221 209 162 173 181 154 1100 183.33
10. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK Vyrai I 0 164 190 179 190 188 181 1092 182.00
11. Nijolė Žukienė NESPLITAS Moterys 0 158 190 133 184 210 211 1086 181.00
12. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK Vyrai I 0 148 168 172 196 149 226 1059 176.50
13. Deivis Ginetas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 156 170 169 176 195 192 1058 176.33
14. Manfredas Ginetas KLAIPĖDOS BK Jaunimas 0 173 176 164 179 129 183 1004 167.33
15. Donatas Kuprys KLAIPĖDOS BK 0 170 166 175 139 142 188 980 163.33
16. Ugnius Petkevičius ŠIAULIŲ BK 0 172 152 149 123 146 166 908 151.33

13 užėjimas - 16 vietų   2010-10-06 17:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 0 133 182 183 222 243 213 1176 196.00
2. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 192 217 174 189 186 190 1148 191.33
3. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK Vyrai I 0 204 197 214 153 211 135 1114 185.67
4. Mindaugas Raulinaitis APOLONAS 0 124 182 211 189 181 223 1110 185.00
5. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 212 166 148 172 191 203 1092 182.00
6. Gintaras Žukas NESPLITAS 0 134 189 177 186 207 182 1075 179.17
7. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 209 182 180 165 164 168 1068 178.00
8. Kęstutis Sakalauskas APOLONAS 0 166 176 159 183 176 181 1041 173.50
9. Algis Bakonis ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 182 157 166 171 169 191 1036 172.67
10. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 229 187 118 188 143 166 1031 171.83
11. Nijolė Žukienė NESPLITAS Moterys 0 168 149 168 177 181 174 1017 169.50
12. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS BK 0 193 171 139 192 155 164 1014 169.00
13. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI Senjorai 0 184 166 160 173 163 162 1008 168.00
14. Kristina Čenytė APOLONAS Moterys 0 159 171 155 200 149 170 1004 167.33
15. Dinas Dambrauskas SPA VILNIUS BK Jaunimas 0 185 159 123 149 201 153 970 161.67
16. Gytis Dailidėnas NESPLITAS Jaunimas 0 140 154 159 169 187 133 942 157.00

14 užėjimas - 16 vietų   2010-10-07 11:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 190 249 201 205 165 172 1182 197.00
2. Vilmantas Bagdonavičius JUNGTINIS BK 0 165 243 165 209 174 203 1159 193.17
3. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 158 247 168 200 199 180 1152 192.00
4. Šarūnas Gelžinis APOLONAS Vyrai I 0 163 186 209 177 201 202 1138 189.67
5. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 153 206 186 222 155 165 1087 181.17
6. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 170 186 161 183 166 203 1069 178.17
7. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 214 180 167 163 170 162 1056 176.00
8. Gintaras Žukas NESPLITAS 0 199 214 162 138 171 150 1034 172.33
9. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 188 213 183 163 141 137 1025 170.83
10. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 205 152 181 156 163 166 1023 170.50
11. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS 0 139 134 182 191 153 180 979 163.17
12. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK Moterys 0 151 177 145 134 139 135 881 146.83
13. Vitalijus Gylys KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 137 110 147 132 171 152 849 141.50
14. Tomas Zigmantaitis NESPLITAS 0 152 118 170 141 138 122 841 140.17

15 užėjimas - 16 vietų   2010-10-07 14:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Suma Vidurkis
Duomenų nėra

16 užėjimas - 16 vietų   2010-10-07 17:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Suma Vidurkis
Duomenų nėra

17 užėjimas - 16 vietų   2010-10-07 20:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Donatas Sekreckis STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 194 235 265 215 198 225 1332 222.00
2. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 235 216 171 245 225 236 1328 221.33
3. Ignas Vildžiūnas APOLONAS 0 201 215 193 187 211 224 1231 205.17
4. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 221 136 235 212 201 180 1185 197.50
5. Andrius Greblikas APOLONAS 0 179 220 191 188 199 184 1161 193.50
6. Darius Putna JUNGTINIS BK 0 186 202 173 190 213 168 1132 188.67
7. Romas Abramavičius APOLONAS 0 187 178 183 218 169 179 1114 185.67
8. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 160 246 200 136 192 172 1106 184.33
9. Paulius Pečiulevičius APOLONAS 0 165 192 191 206 177 147 1078 179.67
10. Vadim Jukovič APOLONAS 0 148 187 177 200 182 183 1077 179.50
11. Audrūnas Krūminas JUNGTINIS BK 0 132 191 149 174 195 208 1049 174.83
12. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK Jaunimas 0 186 177 164 172 174 165 1038 173.00
13. Gintvilė Dambravaitė APOLONAS Moterys 0 157 174 129 182 188 200 1030 171.67
14. Algis Bakonis ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 171 169 158 172 176 167 1013 168.83
15. Raimundas Pocius JUNGTINIS BK 0 165 143 187 194 158 133 980 163.33
16. Robertas Samulis JUNGTINIS BK 0 143 183 161 161 173 157 978 163.00

18 užėjimas - 16 vietų   2010-10-08 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 225 185 204 248 221 227 1310 218.33
2. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 169 212 176 191 201 203 1152 192.00
3. Raimundas Pocius JUNGTINIS BK 0 170 194 189 167 197 189 1106 184.33
4. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 197 201 147 208 169 179 1101 183.50
5. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI Senjorai 0 165 175 167 178 164 227 1076 179.33
6. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 0 187 157 180 188 150 201 1063 177.17
7. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 170 159 162 181 174 214 1060 176.67
8. Renata Ruškienė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 180 154 191 159 215 154 1053 175.50
9. Valdas Krukauskas NESPLITAS 0 186 145 187 149 161 173 1001 166.83
10. Šarūnas Milinauskas BOULINGO AKADEMIJA 0 220 152 136 149 174 169 1000 166.67
11. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS BK 0 126 149 154 198 158 214 999 166.50
12. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 147 204 157 156 176 149 989 164.83
13. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 165 156 185 169 186 113 974 162.33
14. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 182 164 156 155 138 149 944 157.33
15. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 137 143 137 155 167 145 884 147.33
16. Jolita Damulevičienė SPA VILNIUS BK Moterys 0 107 143 143 155 114 144 806 134.33

19 užėjimas - 16 vietų   2010-10-08 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Suma Vidurkis
Duomenų nėra

20 užėjimas - 16 vietų   2010-10-08 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 215 193 222 253 226 234 1343 223.83
2. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 268 215 237 223 179 170 1292 215.33
3. Erikas Duškinas JUNGTINIS BK Vyrai I 0 194 217 217 183 196 249 1256 209.33
4. Drąsius Kietis STRAIKAS PLIUS 0 200 180 178 215 226 191 1190 198.33
5. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 219 166 182 270 186 156 1179 196.50
6. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 211 205 198 162 191 202 1169 194.83
7. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 215 187 194 199 159 204 1158 193.00
8. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 149 171 180 212 164 229 1105 184.17
9. Gintaras Žičkus ŠIAULIŲ BK 0 205 181 178 190 149 199 1102 183.67
10. Lukas Satkauskas APOLONAS Jaunimas 0 168 196 234 177 121 188 1084 180.67
11. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 189 162 164 157 214 164 1050 175.00
12. Kristina Čenytė APOLONAS Moterys 0 137 138 217 167 157 151 967 161.17
13. Gintaras Rimka ŽIRMŪNŲ BSK 0 129 171 151 161 166 186 964 160.67
14. Vytis Kaminskas APOLONAS Jaunimas 0 208 139 149 129 176 157 958 159.67
15. Kęstutis Sakalauskas APOLONAS 0 170 166 161 171 126 156 950 158.33
16. Alfredas Okunevičius SPA VILNIUS BK Senjorai 0 197 138 140 147 137 177 936 156.00

21 užėjimas - 16 vietų   2010-10-09 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Deivis Ginetas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 255 231 205 212 241 170 1314 219.00
2. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 202 244 237 173 226 215 1297 216.17
3. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 233 232 175 214 161 198 1213 202.17
4. Algimantas Stonkus KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 192 165 191 169 258 158 1133 188.83
5. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 154 172 193 192 202 201 1114 185.67
6. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS 0 178 197 203 216 157 159 1110 185.00
7. Žilvinas Bagdonavičius JUNGTINIS BK 0 201 155 236 145 172 189 1098 183.00
8. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 215 165 175 161 191 170 1077 179.50
9. Gintaras Žičkus ŠIAULIŲ BK 0 137 189 192 172 190 168 1048 174.67
10. Saulius Šimulis KLAIPĖDOS BŪRYS 0 152 199 163 146 194 185 1039 173.17
11. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 177 201 160 166 148 170 1022 170.33
12. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 160 188 182 165 152 168 1015 169.17
13. Rolandas Čebatoriūnas APOLONAS 0 199 156 168 138 156 118 935 155.83
14. Manfredas Ginetas KLAIPĖDOS BK Jaunimas 0 144 111 142 193 129 147 866 144.33
15. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 8 133 168 147 136 104 154 842 140.33
16. Žygimantas Žurauskas KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 0 140 146 162 99 139 136 822 137.00

22 užėjimas - 16 vietų   2010-10-09 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 245 189 156 211 167 209 1177 196.17
2. Algimantas Stonkus KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 216 206 202 183 151 212 1170 195.00
3. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 176 198 203 158 230 158 1123 187.17
4. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 0 222 185 195 149 197 141 1089 181.50
5. Alfredas Okunevičius SPA VILNIUS BK Senjorai 0 169 168 172 181 167 206 1063 177.17
6. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 138 190 167 197 161 194 1047 174.50
7. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 201 183 167 193 159 137 1040 173.33
8. Stasys Dirkstys KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 161 190 195 191 135 149 1021 170.17
9. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 145 186 177 164 173 174 1019 169.83
10. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 171 150 199 172 160 155 1007 167.83
11. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 183 181 136 163 177 160 1000 166.67
12. Vitalija Lingevičienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 140 151 179 168 205 155 998 166.33
13. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 167 166 121 162 199 179 994 165.67
14. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 0 146 131 145 150 213 197 982 163.67
15. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 182 149 150 141 160 167 949 158.17
16. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK Moterys 0 172 131 135 134 120 124 816 136.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 2 0 248 248 198 220 247 194 1355 225.83 1355 225.83
2. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 215 193 222 253 226 234 1343 223.83 1343 223.83
3. Donatas Sekreckis STRAIKAS PLIUS 1 0 194 235 265 215 198 225 1332 222.00 1332 222.00
4. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK 1 0 235 216 171 245 225 236 1328 221.33 1328 221.33
5. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 203 231 227 192 237 227 1317 219.50 1317 219.50
6. Deivis Ginetas KLAIPĖDOS BK 2 0 255 231 205 212 241 170 1314 219.00 1314 219.00
7. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK 3 0 225 185 204 248 221 227 1310 218.33 1310 218.33
8. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 3 0 202 244 237 173 226 215 1297 216.17 1297 216.17
9. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 2 0 268 215 237 223 179 170 1292 215.33 1292 215.33
10. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS 2 0 217 246 194 219 177 218 1271 211.83 1271 211.83
11. Erikas Duškinas JUNGTINIS BK 2 0 194 217 217 183 196 249 1256 209.33 1256 209.33
12. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 2 0 173 198 203 204 201 255 1234 205.67 1234 205.67
13. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK 1 0 196 226 178 278 171 183 1232 205.33 1232 205.33
14. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 233 232 175 214 161 198 1213 202.17 1213 202.17
15. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 200 186 188 190 234 205 1203 200.50 1203 200.50
16. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 1 0 192 210 236 201 184 180 1203 200.50 1203 200.50
17. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 208 223 200 203 162 202 1198 199.67 1198 199.67
18. Donatas Lengvinas KLAIPĖDOS BK 1 0 170 173 241 171 254 179 1188 198.00 1188 198.00
19. Raimondas Narušis APOLONAS 2 0 225 229 204 159 211 158 1186 197.67 1186 197.67
20. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 200 188 193 213 227 163 1184 197.33 1184 197.33
21. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK 3 0 190 249 201 205 165 172 1182 197.00 1182 197.00
22. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK 2 0 201 194 201 201 208 176 1181 196.83 1181 196.83
23. Algimantas Stonkus KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 216 206 202 183 151 212 1170 195.00 1170 195.00
24. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 215 187 194 199 159 204 1158 193.00 1158 193.00
25. Sergejus Malevičius BOULINGO AKADEMIJA 1 0 177 202 189 172 191 213 1144 190.67 1144 190.67
26. Šarūnas Gelžinis APOLONAS 1 0 163 186 209 177 201 202 1138 189.67 1138 189.67
27. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 171 191 212 188 184 189 1135 189.17 1135 189.17
28. Ričardas Daukėlas ŠIAULIŲ BK 1 0 234 147 220 186 159 183 1129 188.17 1129 188.17
29. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 3 0 204 197 214 153 211 135 1114 185.67 1114 185.67
30. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK 1 0 148 168 172 196 149 226 1059 176.50 1059 176.50
31. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 3 0 133 157 179 178 211 198 1056 176.00 1056 176.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 178 236 204 158 157 202 1135 189.17 1135 189.17
2. Edita Eidukevičienė STRAIKAS PLIUS 1 0 189 172 200 184 197 193 1135 189.17 1135 189.17
3. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK 2 0 164 195 192 189 232 158 1130 188.33 1130 188.33
4. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 2 0 160 246 200 136 192 172 1106 184.33 1106 184.33
5. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 2 0 176 220 158 206 159 182 1101 183.50 1101 183.50
6. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 2 0 160 170 177 226 186 180 1099 183.17 1099 183.17
7. Jolanta Kreičmonienė JUNGTINIS BK 1 0 161 199 151 182 171 232 1096 182.67 1096 182.67
8. Nijolė Žukienė NESPLITAS 2 0 158 190 133 184 210 211 1086 181.00 1086 181.00
9. Renata Ruškienė STRAIKAS PLIUS 1 0 180 154 191 159 215 154 1053 175.50 1053 175.50
10. Violeta Musteikienė APOLONAS 2 0 189 162 164 157 214 164 1050 175.00 1050 175.00
11. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 2 0 180 181 195 164 146 174 1040 173.33 1040 173.33
12. Gintvilė Dambravaitė APOLONAS 1 0 157 174 129 182 188 200 1030 171.67 1030 171.67
13. Kristina Čenytė APOLONAS 2 0 159 171 155 200 149 170 1004 167.33 1004 167.33
14. Vitalija Lingevičienė KLAIPĖDOS BK 2 0 140 151 179 168 205 155 998 166.33 998 166.33
15. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 1 0 167 166 121 162 199 179 994 165.67 994 165.67
16. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 2 0 147 204 157 156 176 149 989 164.83 989 164.83
17. Jolita Damulevičienė SPA VILNIUS BK 2 0 151 162 146 129 188 149 925 154.17 925 154.17
18. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK 2 0 151 177 145 134 139 135 881 146.83 881 146.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 3 0 211 205 198 162 191 202 1169 194.83 1169 194.83
2. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 2 0 191 207 211 165 213 181 1168 194.67 1168 194.67
3. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 187 207 192 157 182 200 1125 187.50 1125 187.50
4. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK 1 0 163 178 212 215 150 194 1112 185.33 1112 185.33
5. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 0 182 212 202 174 192 147 1109 184.83 1109 184.83
6. Antanas Čenys APOLONAS 2 0 149 171 180 212 164 229 1105 184.17 1105 184.17
7. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 1 0 166 155 242 254 151 123 1091 181.83 1091 181.83
8. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 215 165 175 161 191 170 1077 179.50 1077 179.50
9. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI 3 0 165 175 167 178 164 227 1076 179.33 1076 179.33
10. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 3 0 209 182 180 165 164 168 1068 178.00 1068 178.00
11. Alfredas Okunevičius SPA VILNIUS BK 2 0 169 168 172 181 167 206 1063 177.17 1063 177.17
12. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 0 170 159 162 181 174 214 1060 176.67 1060 176.67
13. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI 1 0 156 155 165 186 156 233 1051 175.17 1051 175.17
14. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 138 190 167 197 161 194 1047 174.50 1047 174.50
15. Algis Bakonis ŠIAULIŲ BK 2 0 182 157 166 171 169 191 1036 172.67 1036 172.67
16. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 3 8 229 187 118 188 143 166 1031 171.83 1031 171.83
17. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 177 201 160 166 148 170 1022 170.33 1022 170.33
18. Stasys Dirkstys KLAIPĖDOS BK 1 0 161 190 195 191 135 149 1021 170.17 1021 170.17
19. Elvyra Okunevičienė SPA VILNIUS BK 1 8 183 138 140 131 130 149 871 145.17 871 145.17
20. Vitalijus Gylys KOSMINIAI KĖGLIAI 2 0 160 122 129 120 153 179 863 143.83 863 143.83
21. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS 1 8 133 168 147 136 104 154 842 140.33 842 140.33
Įkelta per: 0.35 sec.