Pusfinalis

Vyrai A 1 prieš 4 vieta   2019-06-02 13:57

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 Suma Vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 7 205 214 222 641 213.67
2. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 226 189 218 633 211.00

Vyrai A 2 prieš 3 vieta   2019-06-02 13:58

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 Suma Vidurkis
1. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 186 221 0 407 203.50
2. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 172 191 0 363 181.50

Moterų įskata 1 prieš 4 vietą   2019-06-02 14:01

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 Suma Vidurkis
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 184 194 190 568 189.33
2. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 184 135 219 538 179.33

Moterų įskata 2 prieš 3 vietą   2019-06-02 14:01

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 Suma Vidurkis
1. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 224 244 0 468 234.00
2. Kristina  Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Moterys 0 200 197 0 397 198.50

Vyrai B 1 prieš 4 vieta   2019-06-02 14:05

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 Suma Vidurkis
1. Deividas Vilbikas APOLONAS Vyrai II 0 225 181 0 406 203.00
2. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS Vyrai II 0 168 157 0 325 162.50

Vyrai B 2 prieš 3 vieta   2019-06-02 14:05

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 Suma Vidurkis
1. Vilmantas Jurgutis APOLONAS Vyrai II 0 242 174 178 594 198.00
2. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 181 187 151 519 173.00

Senjorų įskaita 1 prieš 4 vietą   2019-06-02 14:08

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 Suma Vidurkis
1. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 185 191 202 578 192.67
2. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 186 178 186 550 183.33

Senjorų įskaita 3-4 vietos   2019-06-02 14:09

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 Suma Vidurkis
1. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 190 203 0 393 196.50
2. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 172 171 0 343 171.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 Suma Vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS 1 7 205 214 222 641 213.67
2. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 1 0 226 189 218 633 211.00
3. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 1 0 186 221 0 407 203.50
4. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 172 191 0 363 181.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 Suma Vidurkis
1. Vilmantas Jurgutis APOLONAS 1 0 242 174 178 594 198.00
2. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK 1 0 181 187 151 519 173.00
3. Deividas Vilbikas APOLONAS 1 0 225 181 0 406 203.00
4. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS 1 0 168 157 0 325 162.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 Suma Vidurkis
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 184 194 190 568 189.33
2. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 184 135 219 538 179.33
3. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 224 244 0 468 234.00
4. Kristina  Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 200 197 0 397 198.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 Suma Vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 Suma Vidurkis
1. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 185 191 202 578 192.67
2. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 186 178 186 550 183.33
3. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 190 203 0 393 196.50
4. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 5 172 171 0 343 171.50
Įkelta per: 0.26 sec.