II etapas

Vyrai A VA pogrupis   2019-06-02 12:15

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Bonus P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 Suma Suma + Bonus Vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 7 120 211 199 216 209 219 228 262 1544 1664 220.57
2. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 80 249 244 214 216 207 178 156 1464 1544 209.14
3. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 120 226 184 204 220 195 181 161 1371 1491 195.86
4. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 80 237 213 233 165 170 163 223 1404 1484 200.57
5. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 60 178 175 287 198 192 166 226 1422 1482 203.14
6. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 80 177 171 181 252 196 224 192 1393 1473 199.00
7. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 20 157 190 156 190 156 172 191 1212 1232 173.14
8. Audrius Leleika ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 0 191 173 166 154 125 168 181 1158 1158 165.43

Moterų įskata MA1 pogrupis   2019-06-02 12:15

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Bonus P1 P2 P3 P4 P5 Suma Suma + Bonus Vidurkis
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 80 175 179 203 243 203 1003 1083 200.60
2. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 80 164 211 201 132 213 921 1001 184.20
3. Kristina  Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Moterys 0 60 181 178 167 174 234 934 994 186.80
4. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 40 167 199 201 157 193 917 957 183.40
5. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 40 264 130 180 146 160 880 920 176.00
6. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

Senjorų įskaita SA pogrupis   2019-06-02 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Bonus P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 Suma Suma + Bonus Vidurkis
1. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 100 163 263 208 172 175 218 194 1393 1493 199.00
2. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 60 216 220 170 186 185 196 206 1379 1439 197.00
3. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 60 170 207 197 170 201 205 194 1344 1404 192.00
4. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 100 199 173 184 221 166 158 198 1299 1399 185.57
5. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 70 189 177 171 189 207 125 180 1238 1308 176.86
6. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 50 174 245 171 147 146 174 180 1237 1287 176.71
7. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 80 202 149 178 200 169 148 154 1200 1280 171.43
8. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 60 182 148 203 194 151 147 150 1175 1235 167.86

Vyrai B VB pogrupis   2019-06-02 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Bonus P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 Suma Suma + Bonus Vidurkis
1. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS Vyrai II 0 120 178 204 195 200 164 173 197 1311 1431 187.29
2. Vilmantas Jurgutis APOLONAS Vyrai II 0 100 157 200 218 189 181 166 207 1318 1418 188.29
3. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 80 205 123 161 246 163 205 190 1293 1373 184.71
4. Deividas Vilbikas APOLONAS Vyrai II 0 80 111 180 185 186 229 196 189 1276 1356 182.29
5. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 20 176 152 190 213 214 155 211 1311 1331 187.29
6. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 80 189 198 169 223 132 170 166 1247 1327 178.14
7. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 60 189 153 232 142 178 147 182 1223 1283 174.71
8. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 20 173 170 195 206 136 202 140 1222 1242 174.57
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 Suma Vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS 1 7 211 199 216 209 219 228 262 1544 220.57
2. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 1 0 249 244 214 216 207 178 156 1464 209.14
3. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 226 184 204 220 195 181 161 1371 195.86
4. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 1 0 237 213 233 165 170 163 223 1404 200.57
5. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 178 175 287 198 192 166 226 1422 203.14
6. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 177 171 181 252 196 224 192 1393 199.00
7. Donatas Lengvinas NESPLITAS 1 0 157 190 156 190 156 172 191 1212 173.14
8. Audrius Leleika ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 191 173 166 154 125 168 181 1158 165.43
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 Suma Vidurkis
1. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS 1 0 178 204 195 200 164 173 197 1311 187.29
2. Vilmantas Jurgutis APOLONAS 1 0 157 200 218 189 181 166 207 1318 188.29
3. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK 1 0 205 123 161 246 163 205 190 1293 184.71
4. Deividas Vilbikas APOLONAS 1 0 111 180 185 186 229 196 189 1276 182.29
5. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK 1 0 176 152 190 213 214 155 211 1311 187.29
6. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK 1 0 189 198 169 223 132 170 166 1247 178.14
7. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 189 153 232 142 178 147 182 1223 174.71
8. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 1 0 173 170 195 206 136 202 140 1222 174.57
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 Suma Vidurkis
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 175 179 203 243 203 1003 200.60
2. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 164 211 201 132 213 921 184.20
3. Kristina  Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 181 178 167 174 234 934 186.80
4. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 167 199 201 157 193 917 183.40
5. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 1 0 264 130 180 146 160 880 176.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 Suma Vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 Suma Vidurkis
1. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 163 263 208 172 175 218 194 1393 199.00
2. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 216 220 170 186 185 196 206 1379 197.00
3. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 5 170 207 197 170 201 205 194 1344 192.00
4. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 199 173 184 221 166 158 198 1299 185.57
5. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 1 10 189 177 171 189 207 125 180 1238 176.86
6. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA 1 0 174 245 171 147 146 174 180 1237 176.71
7. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS 1 5 202 149 178 200 169 148 154 1200 171.43
8. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 1 0 182 148 203 194 151 147 150 1175 167.86
Įkelta per: 0.19 sec.