I etapas

Vyrai B A pogrupis   2019-06-01 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Bonus P1 P2 P3 P4 P5 Suma Suma + Bonus Vidurkis
1. Vilmantas Jurgutis APOLONAS Vyrai II 0 60 240 170 155 147 211 923 983 184.60
2. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 60 156 176 178 215 192 917 977 183.40
3. Deividas Vilbikas APOLONAS Vyrai II 0 80 163 135 187 165 213 863 943 172.60
4. Benas Bajorinas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 0 60 176 160 152 176 166 830 890 166.00
5. Vidas Valinčius GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 20 150 147 185 180 145 807 827 161.40
6. Erikas Jansonas APOLONAS Vyrai II 0 20 150 134 179 148 182 793 813 158.60

Vyrai B B pogrupis   2019-06-01 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Bonus P1 P2 P3 P4 P5 Suma Suma + Bonus Vidurkis
1. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 60 168 181 178 151 234 912 972 182.40
2. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 20 191 159 175 179 183 887 907 177.40
3. Šarūnas Milinauskas JUNGTINIS BK Vyrai II 0 60 149 184 128 221 160 842 902 168.40
4. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 60 137 186 114 205 163 805 865 161.00
5. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS Vyrai II 0 60 153 133 170 176 168 800 860 160.00
6. Vladas Petrauskas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 40 171 142 177 168 143 801 841 160.20

Senjorų įskaita SB pogrupis   2019-06-01 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Bonus P1 P2 P3 P4 P5 Suma Suma + Bonus Vidurkis
1. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 40 172 189 233 173 199 966 1006 193.20
2. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 100 155 202 168 180 166 871 971 174.20
3. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 40 161 191 184 183 153 872 912 174.40
4. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 40 185 154 157 195 158 849 889 169.80
5. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 40 196 177 139 165 171 848 888 169.60
6. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 40 116 186 169 159 185 815 855 163.00

Vyrai A A pogrupis   2019-06-01 12:50

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Bonus P1 P2 P3 P4 P5 Suma Suma + Bonus Vidurkis
1. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 80 235 222 187 256 156 1056 1136 211.20
2. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 80 201 190 236 200 177 1004 1084 200.80
3. Audrius Leleika ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 40 211 216 181 222 194 1024 1064 204.80
4. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 60 195 179 196 195 229 994 1054 198.80
5. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 40 194 185 182 197 201 959 999 191.80
6. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 0 214 180 184 201 180 959 959 191.80

Vyrai A B pogrupis   2019-06-01 12:50

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Bonus P1 P2 P3 P4 P5 Suma Suma + Bonus Vidurkis
1. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 60 192 213 155 247 175 982 1042 196.40
2. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 40 265 171 221 187 156 1000 1040 200.00
3. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 80 192 180 200 219 168 959 1039 191.80
4. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 60 155 205 226 179 180 945 1005 189.00
5. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 60 140 187 171 192 197 887 947 177.40
6. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

Senjorų įskaita SA pogrupis   2019-06-01 12:50

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Bonus P1 P2 P3 P4 P5 Suma Suma + Bonus Vidurkis
1. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 80 208 184 205 174 217 988 1068 197.60
2. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 80 219 196 200 195 167 977 1057 195.40
3. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 40 185 171 179 180 190 905 945 181.00
4. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 20 166 171 204 178 186 905 925 181.00
5. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 60 186 148 186 178 157 855 915 171.00
6. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 20 162 198 154 170 186 870 890 174.00

Moterų įskata MA pogrupis   2019-06-01 15:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Bonus P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 Suma Suma + Bonus Vidurkis
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 100 214 227 196 181 213 169 183 1383 1483 197.57
2. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 100 238 163 199 147 199 191 194 1331 1431 190.14
3. Kristina  Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Moterys 0 60 206 174 189 182 160 182 185 1278 1338 182.57
4. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS Moterys 0 60 148 180 204 176 146 181 215 1250 1310 178.57
5. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 60 160 194 166 169 212 159 178 1238 1298 176.86
6. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 80 143 202 145 192 173 156 185 1196 1276 170.86
7. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 60 156 187 179 177 150 143 209 1201 1261 171.57
8. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 40 143 176 164 203 171 150 181 1188 1228 169.71
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 Suma Vidurkis
1. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 235 222 187 256 156 1056 211.20
2. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 1 0 201 190 236 200 177 1004 200.80
3. Audrius Leleika ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 211 216 181 222 194 1024 204.80
4. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 195 179 196 195 229 994 198.80
5. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 1 0 192 213 155 247 175 982 196.40
6. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 265 171 221 187 156 1000 200.00
7. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS 1 0 192 180 200 219 168 959 191.80
8. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 155 205 226 179 180 945 189.00
9. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 194 185 182 197 201 959 191.80
10. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 1 0 214 180 184 201 180 959 191.80
11. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 140 187 171 192 197 887 177.40
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 Suma Vidurkis
1. Vilmantas Jurgutis APOLONAS 1 0 240 170 155 147 211 923 184.60
2. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK 1 0 156 176 178 215 192 917 183.40
3. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK 1 0 168 181 178 151 234 912 182.40
4. Deividas Vilbikas APOLONAS 1 0 163 135 187 165 213 863 172.60
5. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK 1 0 191 159 175 179 183 887 177.40
6. Šarūnas Milinauskas JUNGTINIS BK 1 0 149 184 128 221 160 842 168.40
7. Benas Bajorinas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 176 160 152 176 166 830 166.00
8. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS 1 0 137 186 114 205 163 805 161.00
9. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 1 0 153 133 170 176 168 800 160.00
10. Vladas Petrauskas KLAIPĖDOS BK 1 0 171 142 177 168 143 801 160.20
11. Vidas Valinčius GINTARINIS STRAIKAS 1 0 150 147 185 180 145 807 161.40
12. Erikas Jansonas APOLONAS 1 0 150 134 179 148 182 793 158.60
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 Suma Vidurkis
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 214 227 196 181 213 169 183 1383 197.57
2. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 238 163 199 147 199 191 194 1331 190.14
3. Kristina  Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 206 174 189 182 160 182 185 1278 182.57
4. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS 1 0 148 180 204 176 146 181 215 1250 178.57
5. Violeta Musteikienė APOLONAS 1 0 160 194 166 169 212 159 178 1238 176.86
6. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 143 202 145 192 173 156 185 1196 170.86
7. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 1 0 156 187 179 177 150 143 209 1201 171.57
8. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 1 0 143 176 164 203 171 150 181 1188 169.71
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 Suma Vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 Suma Vidurkis
1. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 208 184 205 174 217 988 197.60
2. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 1 0 219 196 200 195 167 977 195.40
3. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 172 189 233 173 199 966 193.20
4. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA 1 0 155 202 168 180 166 871 174.20
5. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 1 10 185 171 179 180 190 905 181.00
6. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 1 0 166 171 204 178 186 905 181.00
7. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 1 0 186 148 186 178 157 855 171.00
8. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA 1 0 161 191 184 183 153 872 174.40
9. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 1 5 162 198 154 170 186 870 174.00
10. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 1 13 185 154 157 195 158 849 169.80
11. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 196 177 139 165 171 848 169.60
12. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 116 186 169 159 185 815 163.00
Įkelta per: 0.47 sec.