2-as kvalifikacinis etapas

2 kvalifikacinio etapo 1 užėjimas   2016-10-02 09:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 220 223 231 246 237 205 1362 227.00
2. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS 0 175 209 268 259 211 221 1343 223.83
3. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 232 255 170 231 226 213 1327 221.17
4. Albertas Toločka ŽIRMŪNŲ BSK 0 210 207 191 212 219 202 1241 206.83
5. Gediminas Kiela ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 188 217 192 225 167 233 1222 203.67
6. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 195 220 185 213 181 214 1208 201.33
7. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 185 207 189 207 193 221 1202 200.33
8. Vytautas Šiaučiulis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 219 273 211 130 207 153 1193 198.83
9. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Senjorai 0 193 154 179 209 234 205 1174 195.67
10. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 223 230 173 180 188 180 1174 195.67
11. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 158 186 209 200 223 195 1171 195.17
12. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 219 213 212 187 151 183 1165 194.17
13. Domantas Čepulis SPA VILNIUS 5 193 213 164 190 163 203 1126 187.67
14. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 181 162 213 190 167 204 1117 186.17
15. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 206 199 193 182 171 162 1113 185.50
16. Aleksandras Zuikovas JUNGTINIS BK 0 211 184 156 171 179 195 1096 182.67
17. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 160 201 183 161 215 163 1083 180.50
18. Jurgis Kidykas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Senjorai 5 145 156 192 176 213 197 1079 179.83
19. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 190 167 179 173 191 169 1069 178.17
20. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 158 181 171 182 172 191 1055 175.83

2 kvalifikacinio etapo 2 užėjimas   2016-10-02 12:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 213 176 203 193 235 202 1222 203.67
2. Marius Šiaudkulis ŠIAULIŲ BK 0 256 191 217 170 187 201 1222 203.67
3. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 0 216 150 167 221 247 218 1219 203.17
4. Rolandas Čebatoriūnas BOULINGO AKADEMIJA 0 185 210 168 222 212 196 1193 198.83
5. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 0 181 191 193 188 196 237 1186 197.67
6. Renata Ruškienė JUNGTINIS BK Moterys 0 212 215 179 137 245 178 1166 194.33
7. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 0 147 199 198 190 188 226 1148 191.33
8. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Moterys 0 200 142 211 188 199 201 1141 190.17
9. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 155 222 166 175 211 203 1132 188.67
10. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK 0 190 179 194 179 180 187 1109 184.83
11. Gediminas Gužys STRAIKAS PLIUS 0 163 195 205 179 177 185 1104 184.00
12. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 181 182 157 213 166 198 1097 182.83
13. Darius Bartašius ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 182 170 184 176 187 186 1085 180.83
14. Marija Jagnieškutė APOLONAS Moterys 0 175 211 187 179 147 166 1065 177.50
15. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 136 165 169 193 202 193 1058 176.33
16. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 171 178 160 186 194 162 1051 175.17
17. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS 0 171 141 186 184 174 173 1029 171.50
18. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 0 203 168 136 125 164 192 988 164.67
19. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK Moterys 0 136 158 140 193 166 192 985 164.17
20. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 155 191 177 135 160 142 960 160.00

2 kvalifikacinio etapo 3 užėjimas   2016-10-02 15:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 166 227 226 226 277 267 1389 231.50
2. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 178 204 207 258 258 191 1296 216.00
3. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 174 203 179 277 203 220 1256 209.33
4. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 158 153 227 213 235 267 1253 208.83
5. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 190 202 167 248 185 256 1248 208.00
6. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 213 235 232 198 149 204 1231 205.17
7. Rokas Rudžinskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 193 234 216 190 224 148 1205 200.83
8. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 218 200 203 225 157 195 1198 199.67
9. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 192 163 214 227 180 192 1168 194.67
10. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 133 157 177 227 238 222 1154 192.33
11. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 159 185 179 203 214 204 1144 190.67
12. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 193 192 169 203 187 188 1132 188.67
13. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 189 171 179 167 193 221 1120 186.67
14. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 150 178 203 194 208 175 1108 184.67
15. Algirdas Motiejūnas APOLONAS Vyrai I 0 170 191 176 198 181 163 1079 179.83
16. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 190 226 164 204 150 142 1076 179.33
17. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 185 129 221 184 189 149 1057 176.17
18. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 182 180 189 157 151 190 1049 174.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 178 204 207 258 258 191 1296 216.00 2582 215.17
2. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 166 227 226 226 277 267 1389 231.50 2528 210.67
3. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 1 0 192 163 214 227 180 192 1168 194.67 2484 207.00
4. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 158 153 227 213 235 267 1253 208.83 2482 206.83
5. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 213 235 232 198 149 204 1231 205.17 2461 205.08
6. Donatas Lengvinas NESPLITAS 1 0 174 203 179 277 203 220 1256 209.33 2397 199.75
7. Rokas Rudžinskas ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 193 234 216 190 224 148 1205 200.83 2388 199.00
8. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 185 129 221 184 189 149 1057 176.17 2354 196.17
9. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 193 192 169 203 187 188 1132 188.67 2316 193.00
10. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 1 0 150 178 203 194 208 175 1108 184.67 2272 189.33
11. Algirdas Motiejūnas APOLONAS 1 0 170 191 176 198 181 163 1079 179.83 2268 189.00
12. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 189 171 179 167 193 221 1120 186.67 2203 183.58
13. Raimondas Narušis APOLONAS 1 0 182 180 189 157 151 190 1049 174.83 2173 181.08
14. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS 1 0 190 226 164 204 150 142 1076 179.33 2047 170.58
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 190 202 167 248 185 256 1248 208.00 2424 202.00
2. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 218 200 203 225 157 195 1198 199.67 2415 201.25
3. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 213 176 203 193 235 202 1222 203.67 2345 195.42
4. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 133 157 177 227 238 222 1154 192.33 2340 195.00
5. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 1 0 159 185 179 203 214 204 1144 190.67 2335 194.58
6. Renata Ruškienė JUNGTINIS BK 1 0 212 215 179 137 245 178 1166 194.33 2234 186.17
7. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 181 182 157 213 166 198 1097 182.83 2227 185.58
8. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 200 142 211 188 199 201 1141 190.17 2199 183.25
9. Marija Jagnieškutė APOLONAS 1 0 175 211 187 179 147 166 1065 177.50 2177 181.42
10. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 1 0 171 178 160 186 194 162 1051 175.17 2138 178.17
11. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK 1 0 136 158 140 193 166 192 985 164.17 2105 175.42
12. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 1 0 155 191 177 135 160 142 960 160.00 2048 170.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 1 0 220 223 231 246 237 205 1362 227.00 2577 214.75
2. Vytautas Šiaučiulis BOULINGO AKADEMIJA 1 5 219 273 211 130 207 153 1193 198.83 2437 203.08
3. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 195 220 185 213 181 214 1208 201.33 2416 201.33
4. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 1 0 193 154 179 209 234 205 1174 195.67 2374 197.83
5. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 1 5 158 186 209 200 223 195 1171 195.17 2355 196.25
6. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 1 0 219 213 212 187 151 183 1165 194.17 2353 196.08
7. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 5 223 230 173 180 188 180 1174 195.67 2329 194.08
8. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 206 199 193 182 171 162 1113 185.50 2322 193.50
9. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 1 13 181 162 213 190 167 204 1117 186.17 2288 190.67
10. Jurgis Kidykas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 1 5 145 156 192 176 213 197 1079 179.83 2250 187.50
11. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 160 201 183 161 215 163 1083 180.50 2245 187.08
12. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 1 10 190 167 179 173 191 169 1069 178.17 2218 184.83
Įkelta per: 0.17 sec.