1-as kvalifikacinis etapas

1 užėjimas (20 vietų) - Sekmadienis   2016-09-25 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 223 252 191 169 191 204 1230 205.00
2. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 170 197 207 202 204 211 1191 198.50
3. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 195 184 187 158 235 227 1186 197.67
4. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 204 198 217 214 151 200 1184 197.33
5. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 198 157 212 202 204 170 1143 190.50
6. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 192 156 194 164 178 203 1087 181.17
7. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS 0 180 195 179 180 148 182 1064 177.33
8. Klaudijus Rimkevičius Mėgėjai Mėgėjai 0 179 176 179 197 142 171 1044 174.00
9. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 145 167 180 183 199 169 1043 173.83
10. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 169 163 169 147 162 200 1010 168.33
11. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 148 146 131 235 187 158 1005 167.50
12. Mykolas Jokubauskis APOLONAS Mėgėjai 12 210 135 174 158 170 154 1001 166.83
13. Aurelija Keturkaitė APOLONAS Senjorai 13 154 151 191 149 187 166 998 166.33
14. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 170 132 161 199 119 210 991 165.17
15. Andrej Storožev APOLONAS Mėgėjai 7 142 181 128 176 165 186 978 163.00
16. Michail Storožev APOLONAS 0 152 145 163 144 177 193 974 162.33

2 užėjimas (20 vietų) - Sekmadienis   2016-09-25 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 0 184 178 199 215 180 223 1179 196.50
2. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 174 247 181 168 171 208 1149 191.50
3. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 167 157 183 212 203 217 1139 189.83
4. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 189 156 188 162 235 203 1133 188.83
5. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 201 177 206 176 208 162 1130 188.33
6. Aleksandras Zuikovas JUNGTINIS BK 0 172 190 169 215 184 162 1092 182.00
7. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 185 190 157 169 181 190 1072 178.67
8. Renata Ruškienė JUNGTINIS BK Moterys 0 202 188 203 169 146 160 1068 178.00
9. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 155 173 198 193 164 174 1057 176.17
10. Albertas Toločka ŽIRMŪNŲ BSK 0 167 201 160 170 140 198 1036 172.67
11. Kastytis Vitkus Mėgėjai Mėgėjai 0 163 201 151 169 161 173 1018 169.67
12. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Mėgėjai 0 154 183 186 128 172 187 1010 168.33
13. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 8 162 200 162 161 168 151 1004 167.33
14. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 158 150 202 146 169 172 997 166.17
15. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Mėgėjai 7 169 158 170 166 117 197 977 162.83
16. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA Mėgėjai 13 138 170 143 158 160 131 900 150.00

3 užėjimas (20 vietų) - Penktadienis   2016-09-30 11:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 212 228 213 159 190 188 1190 198.33
2. Marius Šiaudkulis ŠIAULIŲ BK 0 184 222 194 223 176 190 1189 198.17
3. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 179 222 227 169 213 174 1184 197.33
4. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 224 183 176 195 192 179 1149 191.50
5. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 168 193 192 223 161 203 1140 190.00
6. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 184 159 157 199 181 259 1139 189.83
7. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 181 208 194 169 166 188 1106 184.33
8. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 175 173 172 206 188 179 1093 182.17
9. Airidas Daukša ŠIAULIŲ BK 0 160 216 163 209 146 192 1086 181.00
10. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 187 169 186 178 157 202 1079 179.83
11. Vidas Petrauskas SPA VILNIUS 0 185 214 170 149 160 192 1070 178.33
12. Michail Storožev APOLONAS 0 187 136 162 154 188 212 1039 173.17
13. Antanas Dambravičius Mėgėjai Mėgėjai 0 186 164 181 164 191 142 1028 171.33
14. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 162 152 184 163 171 172 1004 167.33
15. Vitalijus Gylys BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 183 157 174 168 162 160 1004 167.33
16. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 144 166 162 170 156 192 990 165.00
17. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 164 196 150 142 174 155 981 163.50
18. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 151 170 135 131 149 193 929 154.83

4 užėjimas (20 vietų) - Penktadienis   2016-09-30 14:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS 0 194 204 179 223 244 185 1229 204.83
2. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 193 207 189 233 217 170 1209 201.50
3. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK 0 193 177 223 183 212 203 1191 198.50
4. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 0 193 194 187 198 242 169 1183 197.17
5. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 185 182 185 206 224 194 1176 196.00
6. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 195 170 189 170 195 222 1141 190.17
7. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 10 180 189 186 193 180 199 1127 187.83
8. Aurelija Keturkaitė APOLONAS Senjorai 13 178 194 177 204 193 166 1112 185.33
9. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 193 172 156 182 178 200 1081 180.17
10. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Moterys 0 159 163 189 163 192 192 1058 176.33
11. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 151 193 173 155 162 216 1050 175.00
12. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 151 182 161 161 182 180 1017 169.50
13. Ramunė Brasaitė PORTO BOULINGAS Moterys 0 163 115 172 133 207 188 978 163.00
14. Audrius Grybauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 150 145 200 160 169 147 971 161.83
15. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 181 160 148 184 160 138 971 161.83
16. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 148 153 158 160 157 191 967 161.17
17. Vitalijus Gylys BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 171 163 156 185 147 142 964 160.67
18. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK Moterys 0 145 152 162 132 141 167 899 149.83

5 užėjimas (20 vietų) - Penktadienis   2016-09-30 17:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 215 176 181 224 207 205 1208 201.33
2. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 169 228 157 172 236 226 1188 198.00
3. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 169 207 194 165 222 200 1157 192.83
4. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 227 206 163 162 215 182 1155 192.50
5. Rokas Rudžinskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 179 201 217 202 178 178 1155 192.50
6. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK Moterys 0 151 144 234 188 196 207 1120 186.67
7. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 187 207 156 191 168 206 1115 185.83
8. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 0 146 153 188 213 188 214 1102 183.67
9. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 181 169 176 197 181 174 1078 179.67
10. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 220 179 149 159 177 188 1072 178.67
11. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 201 196 177 207 154 134 1069 178.17
12. Rimas Moisevičius ŽIRMŪNŲ BSK Mėgėjai 0 208 169 170 195 161 158 1061 176.83
13. Valentas Vaičiūnas Mėgėjai Mėgėjai 0 194 176 185 142 211 152 1060 176.67
14. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 163 193 146 213 145 186 1046 174.33
15. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 185 169 168 132 175 214 1043 173.83
16. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 176 237 157 125 185 157 1037 172.83
17. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 148 197 167 145 204 161 1022 170.33
18. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 161 150 167 188 161 190 1017 169.50
19. Romas Rudžinskas ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 179 146 184 127 151 186 973 162.17
20. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 194 121 181 155 146 158 955 159.17

6 užėjimas (20 vietų) - Penktadienis   2016-09-30 20:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Gediminas Gužys STRAIKAS PLIUS 0 177 212 169 218 183 258 1217 202.83
2. Albertas Toločka ŽIRMŪNŲ BSK 0 164 224 182 194 177 212 1153 192.17
3. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS 0 181 175 190 206 200 195 1147 191.17
4. Marija Jagnieškutė APOLONAS Moterys 0 191 205 171 191 174 180 1112 185.33
5. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 180 158 184 203 176 169 1070 178.33
6. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Senjorai 0 192 179 169 195 147 167 1049 174.83
7. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 161 187 189 183 167 161 1048 174.67
8. Robertas Samulis JUNGTINIS BK 0 165 156 181 151 167 136 956 159.33

7 užėjimas (20 vietų) - Šeštadienis   2016-10-01 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Vytautas Šiaučiulis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 227 199 217 173 208 220 1244 207.33
2. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 197 224 185 191 246 186 1229 204.83
3. Darius Bartašius ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 197 199 150 256 234 179 1215 202.50
4. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 0 182 219 177 188 191 242 1199 199.83
5. Algirdas Motiejūnas APOLONAS Vyrai I 0 191 210 233 157 185 213 1189 198.17
6. Rolandas Čebatoriūnas BOULINGO AKADEMIJA 0 221 177 147 190 199 245 1179 196.50
7. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 198 200 203 184 170 209 1164 194.00
8. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 182 177 189 192 198 186 1124 187.33
9. Laurynas Narušis APOLONAS 7 149 180 166 185 178 198 1056 176.00
10. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS 0 182 147 222 151 190 158 1050 175.00
11. Domantas Čepulis SPA VILNIUS 5 193 140 183 172 172 175 1035 172.50
12. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 146 167 163 172 153 170 971 161.83
13. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 138 179 145 154 168 145 929 154.83
14. Audrius Grybauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 152 199 148 163 113 153 928 154.67
15. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 153 160 141 131 132 180 897 149.50

8 užėjimas (20 vietų) - Šeštadienis   2016-10-01 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 212 245 233 199 221 187 1297 216.17
2. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 202 192 223 221 176 201 1215 202.50
3. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Senjorai 0 214 190 183 248 193 172 1200 200.00
4. Rokas Rudžinskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 168 198 237 224 171 185 1183 197.17
5. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 197 236 176 186 178 198 1171 195.17
6. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 206 246 220 143 171 176 1162 193.67
7. Gediminas Šlyžius GINTARINIS STRAIKAS Mėgėjai 0 185 199 170 188 213 185 1140 190.00
8. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 150 176 191 176 213 210 1116 186.00
9. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 199 164 175 201 187 184 1110 185.00
10. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 168 169 195 210 153 214 1109 184.83
11. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 0 174 199 193 154 203 169 1092 182.00
12. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 174 169 183 174 208 169 1077 179.50
13. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 197 160 199 182 166 169 1073 178.83
14. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 184 168 130 200 202 184 1068 178.00
15. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 177 185 175 195 166 158 1056 176.00
16. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 167 199 172 184 175 137 1034 172.33
17. Dainius Burevičius GINTARINIS STRAIKAS 0 171 169 199 182 171 137 1029 171.50
18. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Mėgėjai 7 196 173 186 149 174 147 1025 170.83
19. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 126 154 192 160 175 175 982 163.67
20. Andrej Storožev APOLONAS Mėgėjai 7 170 183 160 141 154 132 940 156.67

9 užėjimas (20 vietų) - Šeštadienis   2016-10-01 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 233 198 215 191 235 214 1286 214.33
2. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 207 201 197 210 201 257 1273 212.17
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 183 226 197 183 191 237 1217 202.83
4. Rolandas Čebatoriūnas BOULINGO AKADEMIJA 0 183 194 181 201 192 238 1189 198.17
5. Jurgis Kidykas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Senjorai 5 207 175 152 251 169 217 1171 195.17
6. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 0 155 167 245 227 189 162 1145 190.83
7. Domantas Čepulis SPA VILNIUS 5 187 207 190 182 196 163 1125 187.50
8. Algirdas Motiejūnas APOLONAS Vyrai I 0 191 146 202 199 219 167 1124 187.33
9. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 202 211 186 193 168 163 1123 187.17
10. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 172 208 187 151 198 203 1119 186.50
11. Laurynas Narušis APOLONAS 7 177 197 158 171 186 206 1095 182.50
12. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 157 169 142 205 216 201 1090 181.67
13. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 154 180 170 203 192 179 1078 179.67
14. Audrius Grybauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 202 146 181 167 188 192 1076 179.33
15. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 164 167 162 182 198 194 1067 177.83
16. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 175 188 167 172 184 179 1065 177.50
17. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 162 152 186 164 219 177 1060 176.67
18. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 182 208 179 155 163 169 1056 176.00
19. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 175 170 177 162 193 161 1038 173.00
20. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 159 169 177 149 148 153 955 159.17

10 užėjimas (20 vietų) - Šeštadienis   2016-10-01 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Antanas Dambravičius Mėgėjai Mėgėjai 0 222 247 196 226 203 236 1330 221.67
2. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 207 203 190 278 257 181 1316 219.33
3. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 182 210 172 186 231 221 1202 200.33
4. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 0 167 182 258 162 178 247 1194 199.00
5. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 193 191 191 200 183 185 1143 190.50
6. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 173 161 195 224 195 176 1124 187.33
7. Gintautas Raudys JUNGTINIS BK 0 246 172 140 149 184 215 1106 184.33
8. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 170 175 187 205 155 196 1088 181.33
9. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 186 190 202 173 193 142 1086 181.00
10. Klaudijus Rimkevičius Mėgėjai Mėgėjai 0 160 194 191 168 179 191 1083 180.50
11. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 178 241 174 174 157 159 1083 180.50
12. Marija Jagnieškutė APOLONAS Moterys 0 179 176 214 172 164 162 1067 177.83
13. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 181 165 144 206 182 180 1058 176.33
14. Renata Ruškienė JUNGTINIS BK Moterys 0 212 191 155 190 146 162 1056 176.00
15. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK Moterys 0 180 170 169 160 193 164 1036 172.67
16. Aleksandras Zuikovas JUNGTINIS BK 0 166 157 189 176 137 164 989 164.83

1A užėjimas (20 vietų) - Sekmadienis   2016-09-25 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 207 175 206 159 190 235 1172 195.33
2. Aleksandras Zuikovas JUNGTINIS BK 0 167 182 200 238 148 220 1155 192.50
3. Gediminas Kiela ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 171 179 200 233 195 172 1150 191.67
4. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 198 201 206 155 197 172 1129 188.17
5. Jurgis Kidykas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Senjorai 5 226 185 166 188 185 151 1101 183.50
6. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Senjorai 0 173 147 204 180 213 183 1100 183.33
7. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 164 192 191 177 195 175 1094 182.33
8. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 145 181 171 196 212 182 1087 181.17
9. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 189 160 140 190 203 204 1086 181.00
10. Egidijus Ramuckas JUNGTINIS BK 0 168 185 202 132 179 201 1067 177.83
11. Violeta Kuliavienė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Senjorai 8 219 153 153 177 180 178 1060 176.67
12. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 186 188 150 175 168 172 1039 173.17
13. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK Moterys 0 160 193 188 158 188 149 1036 172.67
14. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 140 157 189 181 214 143 1024 170.67
15. Živilė Ramuckienė JUNGTINIS BK Moterys 0 163 188 165 145 177 181 1019 169.83
16. Renata Ruškienė JUNGTINIS BK Moterys 0 175 183 165 202 126 158 1009 168.17
17. Elijus Marcišauskas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 137 162 152 210 184 158 1003 167.17
18. Artūras Smilgys ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 154 147 155 223 151 151 981 163.50
19. Lina Palianskienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 144 135 151 149 201 178 958 159.67
20. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK Moterys 0 184 139 143 133 132 125 856 142.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 3 0 207 203 190 278 257 181 1316 219.33 1316 219.33
2. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 212 245 233 199 221 187 1297 216.17 1297 216.17
3. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 233 198 215 191 235 214 1286 214.33 1286 214.33
4. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 223 252 191 169 191 204 1230 205.00 1230 205.00
5. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 197 224 185 191 246 186 1229 204.83 1229 204.83
6. Algirdas Motiejūnas APOLONAS 2 0 191 210 233 157 185 213 1189 198.17 1189 198.17
7. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 179 222 227 169 213 174 1184 197.33 1184 197.33
8. Rokas Rudžinskas ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 168 198 237 224 171 185 1183 197.17 1183 197.17
9. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 3 0 198 200 203 184 170 209 1164 194.00 1164 194.00
10. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 174 247 181 168 171 208 1149 191.50 1149 191.50
11. Donatas Lengvinas NESPLITAS 2 0 195 170 189 170 195 222 1141 190.17 1141 190.17
12. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 184 159 157 199 181 259 1139 189.83 1139 189.83
13. Raimondas Narušis APOLONAS 1 0 182 177 189 192 198 186 1124 187.33 1124 187.33
14. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 178 241 174 174 157 159 1083 180.50 1083 180.50
15. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 2 0 187 169 186 178 157 202 1079 179.83 1079 179.83
16. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS 1 0 181 160 148 184 160 138 971 161.83 971 161.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 183 226 197 183 191 237 1217 202.83 1217 202.83
2. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 1 0 170 197 207 202 204 211 1191 198.50 1191 198.50
3. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 195 184 187 158 235 227 1186 197.67 1186 197.67
4. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 185 182 185 206 224 194 1176 196.00 1176 196.00
5. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 201 177 206 176 208 162 1130 188.33 1130 188.33
6. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 2 0 202 211 186 193 168 163 1123 187.17 1123 187.17
7. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK 2 0 151 144 234 188 196 207 1120 186.67 1120 186.67
8. Marija Jagnieškutė APOLONAS 2 0 191 205 171 191 174 180 1112 185.33 1112 185.33
9. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 3 0 170 175 187 205 155 196 1088 181.33 1088 181.33
10. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 2 0 192 156 194 164 178 203 1087 181.17 1087 181.17
11. Renata Ruškienė JUNGTINIS BK 3 0 202 188 203 169 146 160 1068 178.00 1068 178.00
12. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 159 163 189 163 192 192 1058 176.33 1058 176.33
13. Violeta Musteikienė APOLONAS 2 0 177 185 175 195 166 158 1056 176.00 1056 176.00
14. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK 3 0 176 237 157 125 185 157 1037 172.83 1037 172.83
15. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK 3 0 180 170 169 160 193 164 1036 172.67 1036 172.67
16. Živilė Ramuckienė JUNGTINIS BK 1 0 163 188 165 145 177 181 1019 169.83 1019 169.83
17. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK 1 0 169 163 169 147 162 200 1010 168.33 1010 168.33
18. Ramunė Brasaitė PORTO BOULINGAS 1 0 163 115 172 133 207 188 978 163.00 978 163.00
19. Lina Palianskienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 144 135 151 149 201 178 958 159.67 958 159.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Vytautas Šiaučiulis BOULINGO AKADEMIJA 1 5 227 199 217 173 208 220 1244 207.33 1244 207.33
2. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 2 0 202 192 223 221 176 201 1215 202.50 1215 202.50
3. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 193 207 189 233 217 170 1209 201.50 1209 201.50
4. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 215 176 181 224 207 205 1208 201.33 1208 201.33
5. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 3 0 214 190 183 248 193 172 1200 200.00 1200 200.00
6. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 2 0 169 228 157 172 236 226 1188 198.00 1188 198.00
7. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 1 5 204 198 217 214 151 200 1184 197.33 1184 197.33
8. Jurgis Kidykas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 2 5 207 175 152 251 169 217 1171 195.17 1171 195.17
9. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 2 13 197 236 176 186 178 198 1171 195.17 1171 195.17
10. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 3 5 206 246 220 143 171 176 1162 193.67 1162 193.67
11. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 5 227 206 163 162 215 182 1155 192.50 1155 192.50
12. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 3 10 224 183 176 195 192 179 1149 191.50 1149 191.50
13. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 193 191 191 200 183 185 1143 190.50 1143 190.50
14. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA 4 0 168 193 192 223 161 203 1140 190.00 1140 190.00
15. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS 1 10 180 189 186 193 180 199 1127 187.83 1127 187.83
16. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 3 0 173 161 195 224 195 176 1124 187.33 1124 187.33
17. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 187 207 156 191 168 206 1115 185.83 1115 185.83
18. Aurelija Keturkaitė APOLONAS 2 13 178 194 177 204 193 166 1112 185.33 1112 185.33
19. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA 3 5 175 173 172 206 188 179 1093 182.17 1093 182.17
20. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 3 5 181 169 176 197 181 174 1078 179.67 1078 179.67
21. Audrius Grybauskas BOULINGO AKADEMIJA 3 0 202 146 181 167 188 192 1076 179.33 1076 179.33
22. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 2 0 201 196 177 207 154 134 1069 178.17 1069 178.17
23. Violeta Kuliavienė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 8 219 153 153 177 180 178 1060 176.67 1060 176.67
24. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 2 5 151 193 173 155 162 216 1050 175.00 1050 175.00
25. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 5 167 199 172 184 175 137 1034 172.33 1034 172.33
26. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 2 5 161 150 167 188 161 190 1017 169.50 1017 169.50
27. Vitalijus Gylys BOULINGO AKADEMIJA 2 0 183 157 174 168 162 160 1004 167.33 1004 167.33
28. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA 1 8 162 200 162 161 168 151 1004 167.33 1004 167.33
29. Romas Rudžinskas ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 179 146 184 127 151 186 973 162.17 973 162.17
Įkelta per: 0.32 sec.