1-as kvalifikacinis etapas

5 užėjimas / 20 vietų / Trečiadienis   2013-11-06 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 197 173 202 247 205 267 1291 215.17
2. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 201 203 277 226 163 198 1268 211.33
3. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 230 181 223 162 199 264 1259 209.83
4. Giedrius Šalkus 300 0 220 213 201 201 221 165 1221 203.50
5. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS 0 230 188 186 209 212 192 1217 202.83
6. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 214 238 209 188 177 169 1195 199.17
7. Audrius Remeika STRAIKAS PLIUS 0 207 167 150 198 213 236 1171 195.17
8. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 170 235 193 219 145 176 1138 189.67
9. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 192 191 178 205 186 185 1137 189.50
10. Ugnius Petkevičius ŠIAULIŲ BK 0 182 169 219 138 213 159 1080 180.00
11. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 150 222 213 170 189 134 1078 179.67
12. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 179 188 184 171 201 148 1071 178.50
13. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 154 153 172 190 211 184 1064 177.33
14. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK 0 203 200 146 174 147 192 1062 177.00
15. Vitalija Lingevičienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 156 178 174 172 161 216 1057 176.17
16. Rimgaudas Mikalauskas ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 174 165 188 186 148 192 1053 175.50
17. Lukas Žakaris 300 Vyrai I 0 182 168 171 171 211 146 1049 174.83
18. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 160 164 160 226 157 170 1037 172.83
19. Aurelija Keturkaitė BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 8 140 143 183 205 164 175 1010 168.33
20. Vitalijus Gylys BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 114 126 144 156 112 148 800 133.33

4 užėjimas / 20 vietų / Sekmadienis   2013-11-03 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 225 226 143 171 257 182 1204 200.67
2. Mindaugas Valančius VILNIAUS BK 0 196 170 204 191 245 176 1182 197.00
3. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 200 156 232 222 178 187 1175 195.83
4. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 237 180 184 157 150 258 1166 194.33
5. Valdas Krukauskas NESPLITAS Vyrai I 0 189 170 211 200 157 200 1127 187.83
6. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 207 149 201 168 212 180 1117 186.17
7. Gintaras Žičkus 300 0 145 172 200 186 191 183 1077 179.50
8. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 159 196 191 171 165 187 1069 178.17
9. Rokas Barzda 300 Jaunimas 0 192 176 179 194 171 157 1069 178.17
10. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 200 191 164 163 157 178 1053 175.50
11. Arvydas Aršauskas NESPLITAS Vyrai I 0 160 167 191 170 193 167 1048 174.67
12. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK Moterys 0 155 166 172 156 151 171 971 161.83

3 užėjimas / 20 vietų / Sekmadienis   2013-11-03 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 179 200 254 258 232 235 1358 226.33
2. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 166 207 235 229 234 215 1286 214.33
3. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 209 178 222 182 177 248 1216 202.67
4. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 0 238 209 191 179 189 202 1208 201.33
5. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 193 194 185 175 221 234 1202 200.33
6. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK 0 169 207 199 184 224 215 1198 199.67
7. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 189 245 173 196 169 219 1191 198.50
8. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 180 166 159 205 232 248 1190 198.33
9. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 201 189 231 220 182 154 1177 196.17
10. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK 0 195 190 214 158 183 222 1162 193.67
11. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 163 187 203 216 168 198 1135 189.17
12. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS 0 190 201 182 201 171 184 1129 188.17
13. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 183 193 186 172 190 203 1127 187.83
14. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 194 191 169 172 203 192 1121 186.83
15. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 148 187 172 192 246 171 1116 186.00
16. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 212 189 168 187 158 159 1073 178.83
17. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 169 164 156 233 171 167 1060 176.67
18. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 164 160 189 188 184 173 1058 176.33
19. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 195 134 166 169 173 202 1039 173.17
20. Tomas Bezgėla STRAIKAS PLIUS 0 180 165 182 180 113 175 995 165.83

2 užėjimas / 20 vietų / Sekmadienis   2013-11-03 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Gytis Dailidėnas NESPLITAS 0 190 222 203 221 224 226 1286 214.33
2. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 197 185 274 216 176 194 1242 207.00
3. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 229 181 213 165 223 221 1232 205.33
4. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 181 185 198 210 191 206 1171 195.17
5. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 156 168 193 192 189 264 1162 193.67
6. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 234 168 187 163 192 208 1152 192.00
7. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 160 160 244 185 168 194 1111 185.17
8. Emilis Smilgevičius NESPLITAS Jaunimas 0 183 154 180 177 227 180 1101 183.50
9. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 186 167 175 186 189 190 1093 182.17
10. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 158 223 135 201 186 184 1087 181.17
11. Evaldas Liubertas NESPLITAS 0 160 183 180 158 185 213 1079 179.83
12. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 163 149 182 200 225 149 1068 178.00
13. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 159 184 179 150 191 179 1042 173.67
14. Artūras Smilgevičius NESPLITAS 0 173 191 153 187 174 153 1031 171.83
15. Mantas Liubertas NESPLITAS 0 153 180 178 156 160 192 1019 169.83
16. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 0 163 192 152 168 171 154 1000 166.67
17. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 149 200 183 167 156 130 985 164.17
18. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 193 160 135 171 147 153 959 159.83
19. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 157 134 162 186 143 165 947 157.83
20. Artūras Dailidėnas NESPLITAS 0 162 158 150 135 156 145 906 151.00

1 užėjimas / 20 vietų / Sekmadienis   2013-11-03 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Nerijus Akockas 300 Vyrai I 0 212 189 237 184 219 195 1236 206.00
2. Ugnius Petkevičius ŠIAULIŲ BK 0 226 209 242 143 188 206 1214 202.33
3. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 193 235 174 227 164 209 1202 200.33
4. Mindaugas Šlegeris STRAIKAS PLIUS 0 212 227 203 229 168 158 1197 199.50
5. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 234 205 172 177 212 184 1184 197.33
6. Remigijus Spudas 300 0 198 179 171 223 195 190 1156 192.67
7. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 164 185 252 177 195 158 1131 188.50
8. Jurgis Kidykas 300 Senjorai 0 232 188 187 151 172 164 1094 182.33
9. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 0 187 168 148 162 213 214 1092 182.00
10. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 160 193 181 203 173 168 1078 179.67
11. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS 0 224 174 176 179 145 179 1077 179.50
12. Rokas Barzda 300 Jaunimas 0 131 204 171 183 221 158 1068 178.00
13. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK 0 167 187 212 154 134 191 1045 174.17
14. Tomas Bezgėla STRAIKAS PLIUS 0 179 171 155 157 155 171 988 164.67
15. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 132 197 139 205 146 158 977 162.83
16. Artūras Smilgys 300 0 188 142 138 156 193 158 975 162.50
17. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 131 136 192 171 196 146 972 162.00
18. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 151 130 186 179 160 149 955 159.17
19. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 142 168 135 162 123 158 888 148.00
20. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 8 139 127 168 138 124 143 839 139.83

6 užėjimas / 20 vietų / Trečiadienis   2013-11-06 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK Vyrai I 0 257 197 244 199 228 210 1335 222.50
2. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 206 204 234 197 182 224 1247 207.83
3. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 200 212 181 174 245 224 1236 206.00
4. Nerijus Akockas 300 Vyrai I 0 191 156 244 218 199 227 1235 205.83
5. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 247 193 171 208 184 181 1184 197.33
6. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 215 199 169 165 236 183 1167 194.50
7. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 222 242 164 195 171 170 1164 194.00
8. Audrius Remeika STRAIKAS PLIUS 0 184 157 218 212 195 179 1145 190.83
9. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK 0 168 183 205 217 179 190 1142 190.33
10. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 166 220 145 225 159 223 1138 189.67
11. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 170 211 187 185 197 183 1133 188.83
12. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 211 180 187 177 192 161 1108 184.67
13. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 170 189 177 197 185 164 1082 180.33
14. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 150 192 200 179 157 188 1066 177.67
15. Gintaras Žičkus 300 0 181 117 195 206 191 162 1052 175.33
16. Aurelija Keturkaitė BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 8 170 163 156 154 167 168 978 163.00
17. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 8 185 135 169 149 172 160 970 161.67
18. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 151 189 158 135 170 155 958 159.67
19. Remigijus Spudas 300 0 171 182 154 187 204 898 179.60
20. Artūras Smilgys 300 0 147 170 160 134 136 130 877 146.17

7 užėjimas / 20 vietų / Penktadienis   2013-11-08 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 224 184 246 221 156 202 1233 205.50
2. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 220 202 202 164 215 225 1228 204.67
3. Domas Amolevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 213 194 193 191 182 211 1184 197.33
4. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 239 214 213 167 156 183 1172 195.33
5. Nerijus Akockas 300 Vyrai I 0 202 234 179 201 154 200 1170 195.00
6. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 213 195 203 158 191 206 1166 194.33
7. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 200 196 165 224 175 192 1152 192.00
8. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 0 199 165 221 161 193 151 1090 181.67
9. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 209 110 151 221 204 189 1084 180.67
10. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK 0 203 168 193 178 191 136 1069 178.17
11. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 154 144 180 183 213 148 1022 170.33
12. Artūras Smilgys 300 0 154 133 168 181 183 171 990 165.00

8 užėjimas / 20 vietų / Penktadienis   2013-11-08 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 173 193 195 199 179 201 1140 190.00
2. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 199 178 196 168 202 171 1114 185.67
3. Lukas Žakaris 300 Vyrai I 0 168 203 221 182 187 139 1100 183.33
4. Andrius Greblikas APOLONAS 0 168 189 154 202 167 219 1099 183.17
5. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 171 186 184 195 162 201 1099 183.17
6. Rimgaudas Mikalauskas ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 214 194 146 229 137 170 1090 181.67
7. Rokas Barzda 300 Jaunimas 0 233 181 203 178 156 139 1090 181.67
8. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI Senjorai 5 236 158 148 170 196 162 1070 178.33
9. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 144 176 188 176 158 158 1000 166.67
10. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 174 135 162 157 179 189 996 166.00
11. Ingrida Daukėlienė ŠIAULIŲ BK Moterys 0 144 216 111 147 146 161 925 154.17
12. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI Moterys 0 107 150 196 172 117 150 892 148.67

9 užėjimas / 20 vietų / Penktadienis   2013-11-08 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 242 236 231 169 189 230 1297 216.17
2. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK 0 177 165 247 195 237 212 1233 205.50
3. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 189 290 113 163 176 232 1163 193.83
4. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 225 173 202 185 194 165 1144 190.67
5. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 176 176 180 199 197 187 1115 185.83
6. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 182 170 170 209 160 213 1104 184.00
7. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 166 174 192 202 200 170 1104 184.00
8. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 159 173 216 196 182 172 1098 183.00
9. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 174 173 173 195 205 168 1088 181.33
10. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 141 222 157 177 159 214 1070 178.33
11. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 0 176 189 169 185 178 158 1055 175.83
12. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 0 170 174 170 176 181 176 1047 174.50
13. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 198 144 171 178 171 173 1035 172.50
14. Andrius Greblikas APOLONAS 0 135 151 205 163 164 205 1023 170.50
15. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 156 181 155 160 132 195 979 163.17
16. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK 0 177 156 181 134 138 172 958 159.67
17. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI Senjorai 5 149 139 143 190 149 170 940 156.67
18. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI Moterys 0 187 137 140 165 156 126 911 151.83
19. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 158 137 127 145 197 135 899 149.83
20. Ignas Vildžiūnas APOLONAS Vyrai I 0 152 167 156 163 638 159.50

10 užėjimas / 20 vietų / Šeštadienis   2013-11-09 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Domas Amolevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 213 182 190 232 206 202 1225 204.17
2. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 197 206 266 165 189 200 1223 203.83
3. Rimgaudas Mikalauskas ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 166 256 189 245 180 148 1184 197.33
4. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 158 172 191 238 180 203 1142 190.33
5. Lukas Žakaris 300 Vyrai I 0 176 188 173 173 237 184 1131 188.50
6. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK 0 182 214 195 158 192 175 1116 186.00
7. Ričardas Daukėlas ŠIAULIŲ BK 0 203 189 191 144 168 200 1095 182.50
8. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 163 189 173 192 167 175 1059 176.50
9. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 144 143 197 181 201 188 1054 175.67
10. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 194 208 192 160 145 139 1038 173.00
11. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 171 179 169 156 171 186 1032 172.00
12. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 153 157 179 193 169 180 1031 171.83
13. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 188 183 200 145 154 160 1030 171.67
14. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 174 153 160 198 186 143 1014 169.00

11 užėjimas / 20 vietų / Šeštadienis   2013-11-09 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 213 239 228 175 224 200 1279 213.17
2. Rolandas Reika KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 267 189 199 213 210 160 1238 206.33
3. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 168 154 223 227 200 243 1215 202.50
4. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 202 217 202 197 205 177 1200 200.00
5. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 182 204 193 205 201 179 1164 194.00
6. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 169 170 207 190 214 193 1143 190.50
7. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK Vyrai I 0 266 159 226 146 177 168 1142 190.33
8. Kristina Čenytė APOLONAS Moterys 0 145 213 233 207 149 159 1106 184.33
9. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 158 185 182 190 170 213 1098 183.00
10. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 198 148 172 245 169 166 1098 183.00
11. Ignas Vildžiūnas APOLONAS Vyrai I 0 181 192 165 200 176 179 1093 182.17
12. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 211 170 203 160 162 178 1084 180.67
13. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 212 202 169 205 136 157 1081 180.17
14. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 202 170 184 193 153 164 1066 177.67
15. Emilija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 8 171 174 185 181 163 180 1054 175.67
16. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 192 192 166 161 141 171 1023 170.50
17. Domantas Čepulis SPA VILNIUS BK Jaunimas 5 141 151 163 179 215 158 1007 167.83
18. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 180 164 139 160 143 167 953 158.83
19. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 13 136 127 129 160 191 191 934 155.67

12 užėjimas / 20 vietų / Šeštadienis   2013-11-09 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Darius Baltrimas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 232 199 188 194 184 229 1226 204.33
2. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 169 216 161 247 201 227 1221 203.50
3. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 202 221 212 178 201 176 1190 198.33
4. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 188 202 178 204 206 176 1154 192.33
5. Artur Levikin STRAIKAS PLIUS 0 223 206 188 168 210 154 1149 191.50
6. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 174 164 217 169 207 203 1134 189.00
7. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK Vyrai I 0 193 197 162 165 200 190 1107 184.50
8. Andis Darzins ŠIAULIŲ BK 0 173 204 198 182 181 159 1097 182.83
9. Emilis Smilgevičius NESPLITAS Jaunimas 0 144 174 220 170 176 208 1092 182.00
10. Gytautas Čepelionis NESPLITAS Jaunimas 0 178 163 218 192 172 167 1090 181.67
11. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 175 172 189 174 175 188 1073 178.83
12. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 187 161 180 131 222 184 1065 177.50
13. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 181 181 153 173 179 184 1051 175.17
14. Evaldas Liubertas NESPLITAS 0 165 158 202 182 169 166 1042 173.67
15. Janis Dzalbs ŠIAULIŲ BK 0 150 178 144 199 187 163 1021 170.17
16. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 127 175 192 185 136 180 995 165.83
17. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 176 183 171 148 163 152 993 165.50
18. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 177 132 150 170 145 182 956 159.33
19. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 138 179 138 178 184 121 938 156.33
20. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 168 115 159 133 148 158 881 146.83

13 užėjimas / 20 vietų / Šeštadienis   2013-11-09 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 254 237 225 191 256 258 1421 236.83
2. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 205 266 177 182 216 268 1314 219.00
3. Rolandas Reika KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 194 235 180 206 221 194 1230 205.00
4. Ignas Vildžiūnas APOLONAS Vyrai I 0 166 188 206 194 204 233 1191 198.50
5. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 189 175 215 210 210 154 1153 192.17
6. Šarūnas Milinauskas BOULINGO AKADEMIJA 0 182 205 172 217 186 167 1129 188.17
7. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 166 190 171 148 204 233 1112 185.33
8. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 168 168 169 191 197 212 1105 184.17
9. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 0 183 165 193 158 210 185 1094 182.33
10. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 189 210 136 145 222 183 1085 180.83
11. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 180 172 165 200 214 154 1085 180.83
12. Gytautas Čepelionis NESPLITAS Jaunimas 0 257 166 176 125 182 171 1077 179.50
13. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 13 193 181 201 173 171 158 1077 179.50
14. Domantas Čepulis SPA VILNIUS BK Jaunimas 5 181 177 271 114 173 159 1075 179.17
15. Andrius Greblikas APOLONAS 0 189 188 166 196 162 155 1056 176.00
16. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 212 169 173 172 190 124 1040 173.33
17. Algimantas Stonkus KLAIPĖDOS BŪRYS 0 148 171 223 143 159 157 1001 166.83
18. Kristina Čenytė APOLONAS Moterys 0 175 145 168 127 157 191 963 160.50
19. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 191 139 155 145 146 169 945 157.50
20. Emilija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 8 116 145 141 192 174 175 943 157.17

14 užėjimas / 20 vietų / Šeštadienis   2013-11-09 21:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 263 189 222 211 217 192 1294 215.67
2. Artur Levikin STRAIKAS PLIUS 0 235 224 149 179 213 179 1179 196.50
3. Janis Dzalbs ŠIAULIŲ BK 0 195 217 201 223 137 195 1168 194.67
4. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 164 201 187 216 159 216 1143 190.50
5. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 169 181 197 165 211 211 1134 189.00
6. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK Vyrai I 0 192 178 196 179 216 160 1121 186.83
7. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 205 192 181 145 172 214 1109 184.83
8. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 160 170 197 199 188 191 1105 184.17
9. Jurgis Kidykas 300 Senjorai 0 205 182 193 160 169 184 1093 182.17
10. Andis Darzins ŠIAULIŲ BK 0 182 190 186 190 189 141 1078 179.67
11. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 194 135 203 198 161 176 1067 177.83
12. Mantvidas Čepelionis NESPLITAS 0 170 169 157 166 192 158 1012 168.67
13. Ingrida Daukėlienė ŠIAULIŲ BK Moterys 0 190 125 192 162 182 136 987 164.50
14. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 159 149 164 142 173 164 951 158.50
15. Gintaras Žičkus 300 0 199 156 149 133 167 147 951 158.50
16. Domantas Čepulis SPA VILNIUS BK Jaunimas 5 120 194 187 144 158 126 929 154.83
17. Evaldas Liubertas NESPLITAS 0 154 165 168 156 125 155 923 153.83
18. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 147 158 140 130 141 131 847 141.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS 3 0 254 237 225 191 256 258 1421 236.83 1421 236.83
2. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 179 200 254 258 232 235 1358 226.33 1358 226.33
3. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 1 0 257 197 244 199 228 210 1335 222.50 1335 222.50
4. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 2 0 205 266 177 182 216 268 1314 219.00 1314 219.00
5. Andrius Gasparavičius APOLONAS 2 0 242 236 231 169 189 230 1297 216.17 1297 216.17
6. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK 3 0 263 189 222 211 217 192 1294 215.67 1294 215.67
7. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 197 173 202 247 205 267 1291 215.17 1291 215.17
8. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 1 0 166 207 235 229 234 215 1286 214.33 1286 214.33
9. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 3 0 213 239 228 175 224 200 1279 213.17 1279 213.17
10. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 3 0 230 181 223 162 199 264 1259 209.83 1259 209.83
11. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK 3 0 206 204 234 197 182 224 1247 207.83 1247 207.83
12. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 3 0 197 185 274 216 176 194 1242 207.00 1242 207.00
13. Rolandas Reika KLAIPĖDOS BK 2 0 267 189 199 213 210 160 1238 206.33 1238 206.33
14. Nerijus Akockas 300 3 0 212 189 237 184 219 195 1236 206.00 1236 206.00
15. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 229 181 213 165 223 221 1232 205.33 1232 205.33
16. Domas Amolevičius KLAIPĖDOS BK 2 0 213 182 190 232 206 202 1225 204.17 1225 204.17
17. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 3 0 225 226 143 171 257 182 1204 200.67 1204 200.67
18. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 3 0 193 235 174 227 164 209 1202 200.33 1202 200.33
19. Ignas Vildžiūnas APOLONAS 3 0 166 188 206 194 204 233 1191 198.50 1191 198.50
20. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 180 166 159 205 232 248 1190 198.33 1190 198.33
21. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 3 0 200 156 232 222 178 187 1175 195.83 1175 195.83
22. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 239 214 213 167 156 183 1172 195.33 1172 195.33
23. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 215 199 169 165 236 183 1167 194.50 1167 194.50
24. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 188 202 178 204 206 176 1154 192.33 1154 192.33
25. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK 3 0 266 159 226 146 177 168 1142 190.33 1142 190.33
26. Lukas Žakaris 300 3 0 176 188 173 173 237 184 1131 188.50 1131 188.50
27. Valdas Krukauskas NESPLITAS 1 0 189 170 211 200 157 200 1127 187.83 1127 187.83
28. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 2 0 205 192 181 145 172 214 1109 184.83 1109 184.83
29. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 1 0 160 167 191 170 193 167 1048 174.67 1048 174.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 214 238 209 188 177 169 1195 199.17 1195 199.17
2. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 2 0 202 221 212 178 201 176 1190 198.33 1190 198.33
3. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 3 0 225 173 202 185 194 165 1144 190.67 1144 190.67
4. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 170 235 193 219 145 176 1138 189.67 1138 189.67
5. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA 2 0 192 191 178 205 186 185 1137 189.50 1137 189.50
6. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 2 0 166 190 171 148 204 233 1112 185.33 1112 185.33
7. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 2 0 160 160 244 185 168 194 1111 185.17 1111 185.17
8. Kristina Čenytė APOLONAS 2 0 145 213 233 207 149 159 1106 184.33 1106 184.33
9. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 3 0 182 170 170 209 160 213 1104 184.00 1104 184.00
10. Violeta Musteikienė APOLONAS 3 0 198 148 172 245 169 166 1098 183.00 1098 183.00
11. Vitalija Lingevičienė KLAIPĖDOS BK 1 0 156 178 174 172 161 216 1057 176.17 1057 176.17
12. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 1 0 200 191 164 163 157 178 1053 175.50 1053 175.50
13. Ingrida Daukėlienė ŠIAULIŲ BK 2 0 190 125 192 162 182 136 987 164.50 987 164.50
14. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK 1 0 155 166 172 156 151 171 971 161.83 971 161.83
15. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI 2 0 187 137 140 165 156 126 911 151.83 911 151.83
16. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 0 168 115 159 133 148 158 881 146.83 881 146.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 3 0 209 178 222 182 177 248 1216 202.67 1216 202.67
2. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 189 245 173 196 169 219 1191 198.50 1191 198.50
3. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 1 0 234 205 172 177 212 184 1184 197.33 1184 197.33
4. Rimgaudas Mikalauskas ŠIAULIŲ BK 3 0 166 256 189 245 180 148 1184 197.33 1184 197.33
5. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 2 5 201 189 231 220 182 154 1177 196.17 1177 196.17
6. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 1 5 181 185 198 210 191 206 1171 195.17 1171 195.17
7. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 3 0 189 175 215 210 210 154 1153 192.17 1153 192.17
8. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 164 201 187 216 159 216 1143 190.50 1143 190.50
9. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 0 169 170 207 190 214 193 1143 190.50 1143 190.50
10. Nijolė Žukienė NESPLITAS 2 8 163 187 203 216 168 198 1135 189.17 1135 189.17
11. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA 3 0 169 181 197 165 211 211 1134 189.00 1134 189.00
12. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 174 164 217 169 207 203 1134 189.00 1134 189.00
13. Jurgis Kidykas 300 2 0 232 188 187 151 172 164 1094 182.33 1094 182.33
14. Antanas Čenys APOLONAS 2 0 189 210 136 145 222 183 1085 180.83 1085 180.83
15. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 2 0 160 193 181 203 173 168 1078 179.67 1078 179.67
16. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI 2 5 236 158 148 170 196 162 1070 178.33 1070 178.33
17. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 3 0 163 149 182 200 225 149 1068 178.00 1068 178.00
18. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 159 184 179 150 191 179 1042 173.67 1042 173.67
19. Aurelija Keturkaitė BOULINGO AKADEMIJA 2 8 140 143 183 205 164 175 1010 168.33 1010 168.33
20. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 2 8 174 135 162 157 179 189 996 166.00 996 166.00
21. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 3 0 127 175 192 185 136 180 995 165.83 995 165.83
22. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS 2 8 185 135 169 149 172 160 970 161.67 970 161.67
23. Vitalijus Gylys BOULINGO AKADEMIJA 1 0 114 126 144 156 112 148 800 133.33 800 133.33
Įkelta per: 0.34 sec.